18 бійців із Гребінківщини отримали накази про землю в Держгеокадастрі

ПОЛТАВА
26.01.2017, 14:10

Керівник Головного управління Держгеокадастру в Полтавській області Вадим Чувпило видав 18 наказів про виділення землі військовим з Гребінківського району. Вони посвідчують право власності бійців на земельні ділянки площею 2 га для ведення особистого селянського господарства. Наділи розташовані на території Слободо-Петрівської сільської ради Гребінківського району.

Церемонія вручення відбувалася в приміщенні Держгеокадастру. Загалом із початку 2017 року в Головному управлінні військовим підписали близько 80 наказів про надання дозволів на отримання землі.

18 бійців із Гребінківщини отримали накази про землю в Держгеокадастрі_1

18 бійців із Гребінківщини отримали накази про землю в Держгеокадастрі_3

Нагадаємо, за 2016 рік військові отримали 7 323 дозволи на розробку землевпорядної документації для відведення землі загальною площею 11 028 га. Із них 1029 бійців уже завершили процедуру оформлення земельних ділянок у власність. Наймасовішим було виділення землі 239 військовим у с. Сем’янівка Полтавського району.

БІЛЬШЕ: Понад 200 атовців отримали земельні ділянки в Полтавському районі

Читайте також:
Полтава
Востаннє Дональд Трамп бачився з північнокорейським диктатором у 2019 році.
05 листопада, 10:54
Полтава
95 земельних ділянок загальною площею близько 100 гектарів були незаконно приватизовані.
03 листопада, 12:37
Полтава
Офіційний Берлін веде переговори зі США про продовження дії дозволу на звільнення від санкцій.
30 жовтня, 19:00
Полтава
Викрито ексочільника ДПС України Олейнікова Євгенія та заступницю начальника ГУ ДПС у Полтавській області Новоженіну Наталію.
24 жовтня, 11:31
Полтава
Головне управління ДПС у Полтавській області нагадує громадянам про можливість скористатися податковою знижкою.
14 жовтня, 13:09
Полтава
Наші педагоги — загартовані й готові до будь-яких випробувань. Сьогодні вони відзначають свій день, долаючи виклики сучасності.
05 жовтня, 09:35