«NewsOne» не місце в Україні! В Києві проходять акція протесту та засідання Нацради з питань телебачення і радіомовлення (фото)

УКРАЇНА
09.07.2019, 09:29
«NewsOne» не місце в Україні! В Києві проходять акція протесту та засідання Нацради з питань телебачення і радіомовлення (фото)

Національна рада з питань телебачення і радіомовлення України ухвалила рішення про призначення позапланової перевірки каналу NewsOne.

«Ми включили всі результати моніторингів за останній час. На жаль, останні два місяці не могли ініціювати і провести будь-яку перевірку, адже Нацрада фактично не могла працювати. Оскільки ми відновили свою роботу сьогодні на позаплановому засіданні ми ініціюємо таку перевірку. Ми ініціюємо таку перевірку за статтями закону, за якими ми вже призначали штраф цій компанії. Якщо, а я переконаний, що ми доведемо факти розпалювання ворожнечі щодо окремих груп українського суспільства, де українське громадянське суспільство неодноразово учасники передач називають "фашистами". Ми доведемо факти розпалювання. Це вже буде друга санкція щодо телеканалу, яка дозволить нам звернутися до суду щодо відклику ліцензії». – прокоментував ситуацію член Нацради Сергій Костинський.

Водночас під приміщенням Нацради проходить мітинг представників об’єднаних націоналістичних сил. Вони вимагають нарешті припинити діяльність рупора російської пропаганди.

Фото – учасника мітингу Олександра Алфьорова