Неєврейська Хазарія: генетики довели тюркське походження династії Ашина

ІСТОРІЯ
24.01.2023, 08:23
Неєврейська Хазарія: генетики довели тюркське походження династії Ашина
Фото: Twitter

Панівна еліта сусідньої з княжою Руссю держави – Хазарського каганату – належала до тюркських племен, які прийшли з Північного Китаю.

На цьому наполягає авторитетна група дослідників із Фуданського університету, розташованого у місті Шанхай, передає інформаційна агенція "Останній Бастіон".

Вчені-генетики зуміли довести, що володарі Хазарії з династії Ашина разом із придворним оточенням на 97% є кровними спадкоємцями вождів держави Ґоктюрк (VI-VII століття).

Фактично, всі закиди совєцьких, російських, ізраїльських та деяких західних науковців про "єврейських правителів" нівельовано шляхом ДНК-тестів і зіставлення гаплогруп.

Натомість стало відомо, що представники незаможних верств і біднота Хазарії становлять не більше 30% вихідців зі Східної Євразії (сучасні Монґолія, Бурятія та китайська Маньчжурія – прим. ред.), тоді як решта 70% – мають балто-слов'янське і германське коріння.

Водночас дослідники із Фуданського університету не вказали у своїй роботі про походження рабів, адже, за усталеною в Україні, РФ та країнах Європи історіографічною традицією, вони могли бути уродженцями Русі.

Також знайшлося підтвердження, що юдейське віросповідання не було аж надто поширене на всій Хазарії, її сповідували тільки деякі з Ашинів та певні представники тогочасної еліти каганату.

Між тим, як уже раніше сповіщав "Останній Бастіон", на окупованому з 1945 року острові Карафуто (Сахалін) заради наживи показово і масово знищують японську культурну спадщину.

Неєврейська Хазарія: генетики довели тюркське походження династії Ашина_1
Читайте також:
Світ
Під час дослідження проаналізовано майже 8000 записів про смерть чотирилапих улюбленців. Їх взяли у британських ветеринарних клініках.
13 травня, 12:34
Життя
Міжнародна команда науковців дослідила функціонал і зовнішність земного ядра. Їхня мета — з'ясувати, який у нього тип теплової конвекції.
23 квітня, 21:41
Життя
Деякі пробіотики сприятливо впливають на організм під час низки захворювань, зокрема метаболічних. Раніше на це не звертали уваги.
21 квітня, 19:49
Світ
Під час приголомшливого експерименту науковці отримали золото завтовшки з атом. Вони використали старовинну ковальську методику.
19 квітня, 06:01
Історія
У Теотіуакані виявили сліди кількох давніх землетрусів. Перші із них сприяли процвітанню міста, а останнє — його остаточному занепаду.
17 квітня, 21:49
Життя
Холоднокровні земноводні істоти видають крики, які люди не чують. Встановити цей факт вдалося у бразильських тропічних лісах.
15 квітня, 21:39