Неєврейська Хазарія: генетики довели тюркське походження династії Ашина

ІСТОРІЯ
24.01.2023, 08:23
Неєврейська Хазарія: генетики довели тюркське походження династії Ашина
Фото: Twitter

Панівна еліта сусідньої з княжою Руссю держави – Хазарського каганату – належала до тюркських племен, які прийшли з Північного Китаю.

На цьому наполягає авторитетна група дослідників із Фуданського університету, розташованого у місті Шанхай, передає інформаційна агенція "Останній Бастіон".

Вчені-генетики зуміли довести, що володарі Хазарії з династії Ашина разом із придворним оточенням на 97% є кровними спадкоємцями вождів держави Ґоктюрк (VI-VII століття).

Фактично, всі закиди совєцьких, російських, ізраїльських та деяких західних науковців про "єврейських правителів" нівельовано шляхом ДНК-тестів і зіставлення гаплогруп.

Натомість стало відомо, що представники незаможних верств і біднота Хазарії становлять не більше 30% вихідців зі Східної Євразії (сучасні Монґолія, Бурятія та китайська Маньчжурія – прим. ред.), тоді як решта 70% – мають балто-слов'янське і германське коріння.

Водночас дослідники із Фуданського університету не вказали у своїй роботі про походження рабів, адже, за усталеною в Україні, РФ та країнах Європи історіографічною традицією, вони могли бути уродженцями Русі.

Також знайшлося підтвердження, що юдейське віросповідання не було аж надто поширене на всій Хазарії, її сповідували тільки деякі з Ашинів та певні представники тогочасної еліти каганату.

Між тим, як уже раніше сповіщав "Останній Бастіон", на окупованому з 1945 року острові Карафуто (Сахалін) заради наживи показово і масово знищують японську культурну спадщину.

Неєврейська Хазарія: генетики довели тюркське походження династії Ашина_1
Читайте також:
Життя
Штучний інтелект допоміг американським науковцям виявити до 300 виразів морди чотирилапих улюбленців. Вивчення лицьових сигналів тривають.
вчора, 21:47
Життя
Під час експерименту з'ясовано вплив часток синтетичного полімеру на різних етапах життя гризунів. Людей виявлені зміни теж стосуються.
13 січня, 12:34
Життя
Завдяки імунній системі ми маємо шанс протистояти прихованим загрозам.
01 січня, 11:27
Життя
Скільки саме нейронів, кровоносних судин і інших елементів роблять нас такими, якими ми є?
31.12.2024, 11:07
Життя
Мозок представників виду Homo sapiens sapiens опрацьовує інформацію зі швидкістю близько 10 біт на секунду. Науковцям вдалося з'ясувати це.
29.12.2024, 18:41
Історія
Прадавні геноми, — останнє слово у питанні про походження індоєвропейських мов. Науковці знову приголомшили широкий загал.
29.12.2024, 14:07