Неєврейська Хазарія: генетики довели тюркське походження династії Ашина

ІСТОРІЯ
24 січня, 08:23
Неєврейська Хазарія: генетики довели тюркське походження династії Ашина
Фото: Twitter

Панівна еліта сусідньої з княжою Руссю держави – Хазарського каганату – належала до тюркських племен, які прийшли з Північного Китаю.

На цьому наполягає авторитетна група дослідників із Фуданського університету, розташованого у місті Шанхай, передає інформаційна агенція "Останній Бастіон".

Вчені-генетики зуміли довести, що володарі Хазарії з династії Ашина разом із придворним оточенням на 97% є кровними спадкоємцями вождів держави Ґоктюрк (VI-VII століття).

Фактично, всі закиди совєцьких, російських, ізраїльських та деяких західних науковців про "єврейських правителів" нівельовано шляхом ДНК-тестів і зіставлення гаплогруп.

Натомість стало відомо, що представники незаможних верств і біднота Хазарії становлять не більше 30% вихідців зі Східної Євразії (сучасні Монґолія, Бурятія та китайська Маньчжурія – прим. ред.), тоді як решта 70% – мають балто-слов'янське і германське коріння.

Водночас дослідники із Фуданського університету не вказали у своїй роботі про походження рабів, адже, за усталеною в Україні, РФ та країнах Європи історіографічною традицією, вони могли бути уродженцями Русі.

Також знайшлося підтвердження, що юдейське віросповідання не було аж надто поширене на всій Хазарії, її сповідували тільки деякі з Ашинів та певні представники тогочасної еліти каганату.

Між тим, як уже раніше сповіщав "Останній Бастіон", на окупованому з 1945 року острові Карафуто (Сахалін) заради наживи показово і масово знищують японську культурну спадщину.

Неєврейська Хазарія: генетики довели тюркське походження династії Ашина_1
Читайте також:
Життя
Подію транслюватимуть онлайн на каналі КПІ ім. Ігоря Сікорського з 16 години за Києвом.
03 січня, 13:44
Життя
Коротка підбірка найважливіших наукових здобутків та відкриттів 2022 року
26.12.2022, 18:14
Життя
Розпочато фандрейзингову кампанію, що спрямована на залучення позабюджетних коштів на поновлення грантової підтримки проєктів
26.12.2022, 17:34
Історія
Впродовж 31 року відновленої незалежності політики в Україні маніпулювали гаслом "Чия мова – того й влада", паразитуючи на патріотизмі.
15.11.2022, 09:56
Історія
За своїм історичним корінням і традиціями Ватиканська обсерваторія є одним із найстаріших астрономічних інститутів світу
16.10.2022, 13:35
Світ
Учених нагородили “за розвиток клік-хімії та біоортогональної хімії”
05.10.2022, 14:02