Неєврейська Хазарія: генетики довели тюркське походження династії Ашина

ІСТОРІЯ
24 січня, 08:23
Неєврейська Хазарія: генетики довели тюркське походження династії Ашина
Фото: Twitter

Панівна еліта сусідньої з княжою Руссю держави – Хазарського каганату – належала до тюркських племен, які прийшли з Північного Китаю.

На цьому наполягає авторитетна група дослідників із Фуданського університету, розташованого у місті Шанхай, передає інформаційна агенція "Останній Бастіон".

Вчені-генетики зуміли довести, що володарі Хазарії з династії Ашина разом із придворним оточенням на 97% є кровними спадкоємцями вождів держави Ґоктюрк (VI-VII століття).

Фактично, всі закиди совєцьких, російських, ізраїльських та деяких західних науковців про "єврейських правителів" нівельовано шляхом ДНК-тестів і зіставлення гаплогруп.

Натомість стало відомо, що представники незаможних верств і біднота Хазарії становлять не більше 30% вихідців зі Східної Євразії (сучасні Монґолія, Бурятія та китайська Маньчжурія – прим. ред.), тоді як решта 70% – мають балто-слов'янське і германське коріння.

Водночас дослідники із Фуданського університету не вказали у своїй роботі про походження рабів, адже, за усталеною в Україні, РФ та країнах Європи історіографічною традицією, вони могли бути уродженцями Русі.

Також знайшлося підтвердження, що юдейське віросповідання не було аж надто поширене на всій Хазарії, її сповідували тільки деякі з Ашинів та певні представники тогочасної еліти каганату.

Між тим, як уже раніше сповіщав "Останній Бастіон", на окупованому з 1945 року острові Карафуто (Сахалін) заради наживи показово і масово знищують японську культурну спадщину.

Неєврейська Хазарія: генетики довели тюркське походження династії Ашина_1
Читайте також:
Світ
Є альтернативні способи опису Всесвіту, і цілком можливо, що наш вибір не ідеальний
28 травня, 14:33
Життя
Дивні сфери, знайдені у скелі віком 3 мільярди років
27 травня, 15:05
Життя
Завдяки новому відкриттю дивний світ квантової фізики став ще дивнішим.
20 травня, 12:21
Історія
Ачарья Кананда заснував філософську школу Вайшешика, де викладав свої ідеї про атом і природу Всесвіту
19 травня, 13:32
Світ
Найбільше густонаселене місто у США на березі Атлантичного океану занурюється у землю й воду під вагою сотень багатотонних хмарочосів.
18 травня, 21:52
Світ
Науковці з Університету Мічиґану провели експеримент по зниженню в їжі частки спеціальних амінокислот, штучно викликавши голод.
15 травня, 20:36