Росіянки носять на собі трагедію японського народу

МИСТЕЦТВО
02.05.2022, 16:59
Росіянки носять на собі трагедію японського народу
Фото: Twitter

На окупованому з 1945 року острові Карафуто (Сахалін) заради наживи показово і масово знищують японську культурну спадщину.

Про це повідомив очільник Ліберально-демократичної ліґи та координатор міжнародного руху "Free Hong Kong Center" політолог Артур Харитонов.

Вітчизняний сходознавець виклав у соціальній мережі Twitter низку світлин, на яких зображено свідомо знищену російськими окупантами кераміку японців.

«Одна тварина вирішила погратися в "ювеліра". Вона ламає кераміку японців замість реставрації, – і перетворює залишки у "прикраси". Росіянки носять на собі трагедію японського народу. І хизуються. Вона називає свою гівнотворчість "етнічною". Окупантка знаходить залишки японської цивілізації, руйнує їх, аби зробити абсолютно огидні "прикраси". Все це подається з японським вайбом, під пісні з аніме Хаяо Міядзакі. Росіяни – справжні нацисти», – написав Артур Харитонов.

Очільник Ліберально-демократичної ліґи уточнює, окупанти Карафуто масово організовують пошуки "японських скарбів", їздячи по місцях, які зруйнували совєти під час і після Другої світової війни.

«У музеї це все, звісно, ніхто не віддає. Історики не працюють. Додому – до Японії – не передають. Ці речі зберігають пам’ять поколінь. Вони мають бути у музеях, серед японців, а не мавп-окупантів. Дуже боляче на це дивитися. У росіянах нема нічого людського. Вони – варвари, що не мають ні гідності, ні власної історії», – підсумовує Артур Харитонов.

Не варто дивуватися подібному ставленню жителів країни-агресора до чужої для них історичної та культурної спадщини, адже культ руїни – споконвічно у крові росіян.

Своєю чергою, як раніше вже повідомляв "Останній Бастіон", у Псковській області підприємливі громадяни московії вимостили під'їзну дорогу до приватного землеволодіння плитами з братської могили червоноармійців.

Росіянки носять на собі трагедію японського народу_1
Читайте також:
Полтава
Московський патріархат продовжує нищити культурну спадщину української нації. Чортам у рясах жоден закон не завада для вандалізму.
22 жовтня, 09:18
Світ
Серія випадків вандалізму по всій Європі продовжується після того, як щонайменше трьох туристів звинуватили в псуванні Колізею.
06 серпня, 11:23
Світ
Замість меморіалу в урочищі Галяшор, де у 1930-1940-х роках проживали депортовані совєцьким режимом литовці з поляками, тепер руїни.
24 квітня, 18:12
Історія
У ніч проти 14 січня 2023 року російські загарбники та їхні посіпаки-колаборанти посягнули на святе – знесли монумент Великому Кобзарю.
14 січня, 19:59
Історія
Відомий на весь світ український національний археологічний комплекс, розташований у степах Приазов'я, сплюндрований окупантами.
26.04.2022, 19:13
Світ
У канадійському місті Вінніпеґ аґресивні ліворадикали незаконно знесли бронзові пам'ятники Вікторії І та Елізабет ІІ.
05.07.2021, 12:04