Нідерланди та Данія очолять коаліцію, що навчатиме українських пілотів

ПОЛІТИКА
26 травня, 07:40
Міністр оборони США Ллойд Остін
Міністр оборони США Ллойд Остін

Планування та виконання цих навчань стане для всіх важливим завданням, можливим завдяки координації в межах Контактної групи.

Нідерланди та Данія очолять коаліцію з тренування українських пілотів. До неї долучаться також Норвегія, Бельгія, Португалія й Польща.

Про це повідомив міністр оборони США Ллойд Остін, передає медіа агенція "Останній Бастіон".

"Під час сьогоднішньої зустрічі кілька союзників і партнерів обговорили плани підготовки українських пілотів на винищувачах четвертого покоління, включно з F-16", - зазначив Остін.

Він наголосив, що планування та виконання цих навчань стане для всіх важливим завданням, можливим завдяки координації в межах Контактної групи.

"Я особливо хочу подякувати Данії й Нідерландам, які вирішили очолити європейську коаліцію з підготовки українських сил на F-16. Ближчими тижнями мої нідерландські й датські колеги працюватимуть зі Сполученими Штатами та іншими союзниками над розробкою навчальної бази", - зазначив глава Пентагону.

Він також підтвердив, що зробити внесок у підготовку українських пілотів вже запропонували Норвегія, Бельгія, Португалія й Польща.

"І ми очікуємо, що незабаром до нашої важливої ініціативи приєднаються інші країни", - додав Остін.
Читайте також:
Війна
Країна лишається «відкритою до можливості» навчання українських пілотів на винищувачах F-16
23 травня, 07:43
Війна
Винищувачі не є "критично важливими" для очікуваного контрнаступу ЗСУ, проте обставини змінюються
22 травня, 07:35
Політика
У саміті 1–2 червня в Молдові взяли участь майже пів сотні президентів і прем'єр-міністрів та глави європейських структур.
09:05
Політика
Творці "зеленої" єрмакократії не зважають на критику, адже вони вже всюди й усіх перемогли, – так говорять у телемарафоні від Банкової.
вчора, 19:33
Політика
Все, що менше за розпад (бажано трохи керований) РФ, – буде перемогою лише тимчасовою. Хоча ясно, що наша ціль дуже максималістична.
02 червня, 19:36
Політика
Станом на сьогодні ситуація у нашому географічному регіоні склалася так, що Україна має реагувати дзеркально. На нашому боці сила і правда.
02 червня, 18:25