Ніхто не забутий! Ніщо не забуто!

ПОЛТАВА
25 травня, 11:55
Ніхто не забутий! Ніщо не забуто!

У Хоролі проходить турнір з греко-римської боротьби пам'яті Героя України Олександра «Мамонта» Федорченка

25 травня у Хоролі проходить обласний турнір з греко-римської боротьби пам'яті Героя України Олександра «Мамонта» Федорченка.

Ніхто не забутий! Ніщо не забуто!_1Ніхто не забутий! Ніщо не забуто!_2Ніхто не забутий! Ніщо не забуто!_3Ніхто не забутий! Ніщо не забуто!_4Ніхто не забутий! Ніщо не забуто!_5Ніхто не забутий! Ніщо не забуто!_6Ніхто не забутий! Ніщо не забуто!_7Ніхто не забутий! Ніщо не забуто!_8

У змаганнях беруть участь юні спортсмени 2009-2016 років народження.

Перед початком турніру учасники вшанували пам'ять Героя України Олександра «Мамонта» Федорченка, та всіх полеглих захисників та захисниць України.

ГС «Останній Бастіон», політична партія «Правий сектор» спільно з «Федерацією греко-римської боротьби Полтавської області»  продовжують серію турнірів пам'яті Героїв добровольців.

У вересні 2023 року в Полтаві було проведено відкритий чемпіонат Полтавської області з греко-римської боротьби на честь Героя України Тараса «Хаммера» Бобанича.

Наступним буде турнір пам'яті Віталія «Тура» Капліна.

Ми шануємо пам'ять героїв-добровольців, які загинули, захищаючи Україну.

Ніхто не забутий! Ніщо не забуто!

Автор : Останній Бастіон
Читайте також:
Історія
Це був чоловік беззастережно відданий обов'язку служіння власному народу.
11 липня, 09:20
Історія
29 червня 2016 у в бою з російським агресором загинув Герой України, один з кращих оперних співаків світу, доброволець Василь Сліпак (Міф).
29 червня, 09:01
Полтава
Як і годиться адептам лівого популізму, вони роблять усе можливе, щоби добру справу зробити лайном. Пам'ять про славетних українців нидіє.
28 червня, 14:56
Історія
Уродженець Градизька заслужив символічне місце у серці Полтави. Дарма, що він ще до більшовиків проваджував розкуркулення українства.
11 червня, 20:31
Історія
За словами очільника Архіву СБУ, німецький консул збирав інформацію про голод в Україні
11 червня, 15:17
Полтава
Одне із небагатьох міст області, де влада спільно із громадою розуміє важливість історії. Полтавським «зеленим ямщикам» явно не до того.
30 травня, 08:20