Німеччина відкрила свій перший термінал для імпорту скрапленого газу

СВІТ
16.11.2022, 06:55
Ілюстративне фото
Ілюстративне фото
Фото: Euractiv

Перший LNG-танкер має прибути в середині грудня. Німеччини сподівається замінити СПГ від 50% до 60% російського газу

Німеччина 15 листопада відкрила свій перший плавучий термінал, побудований в рекордні терміни та призначений для прийому скрапленого природного газу в рамках плану Берліна замінити російський газ, а перше регазифікаційне судно має причалити в середині грудня.

Вже завершено будівництво інфраструктури для підтримки плавучого LNG-терміналу (FSRU) – пірсу, трубопроводів та ліній електропередач, повідомляє Euractiv.

Плавуча установка зі зберігання та регазифікації має довжину понад 280 метрів і може щорічно регазифікувати від 5 млрд до 7,5 млрд кубометрів скрапленого природного газу.

Перший LNG-танкер має прибути в середині грудня.

Другий FSRU очікується наприкінці грудня, а наступного року – ще три. Загалом у 2023 році уряд Німеччини сподівається замінити СПГ від 50% до 60% російського газу.

Як зазначається, після нападу московії на Україну припинення постачання газу від російського "Газпрому" та подальшого знищення газопроводу "Північний потік-1" Німеччина недоотримує близько 50 млрд кубометрів газу щорічно, і поспішно побудована інфраструктура для сприяння імпорту СПГ є виходом для Берліна. 

Читайте також:
Світ
Лінднер звернув увагу, що Німеччина спромоглася збудувати новий термінал із приймання скрапленого газу за рекордні вісім місяців.
19 січня, 10:37
Опінії
Хроніки українських фрілансерів
14 січня, 16:25
Життя
Енергетичний шок спричинив хаос у Європі та більшій частині світу, посиливши інфляцію та підвищивши ймовірність рецесії.
11 січня, 16:43
Опінії
Україні потрібно пройти кризу тут і зараз. Однак важливий елемент її вирішення – відповідь на питання «А що далі?»
10 січня, 15:10
Опінії
Континентальна енергетична криза в Європі завжди була викликана саме росіянами. Тепер про це можна забути, закрутивши ворожу трубу.
08 січня, 15:59
Війна
"За попередньою інформацією жертв і постраждалих немає, інформація наразі уточнюється".
02 січня, 10:37