Німецькі медики виявили негативний вплив канабісу на здоров'я

17 жовтня, 07:51
Німецькі медики виявили негативний вплив канабісу на здоров'я
Фото: bastion.tv

Вживання психотропних речовин, одержуваних із частин квітучих рослин коноплі, спричиняє незворотні процеси, як розлади психіки.

До такого висновку прийшли німецькі науковці в сфері медицини, оприлюднивши цієї п'ятниці, 16 жовтня, результати відповідного дослідження у виданні "Die Welt".

Зазначається, що легалізований урядом ФРН канабіс зовсім не допомагає людям полегшити біль, а навпаки викликає постійний стрес, психоз і депресію.

Крім того, дослідники певні, що часте вживання наркотичної речовини зумовлює у хворих нові незворотні симптоми, при цьому погіршуючи стан здоров'я.

«Після того, як в Німеччині коноплі прирівняли до медикаментів із метою зменшення у пацієнтів сильних больових відчуттів, зросла кількість тих, хто скаржиться на психічні розлади — гіперактивність із дефіцитом уваги чи синдром Туретта. Водночас ми майже не виявили доказів того, що каннабіноїди фармацевтичного призначення хоч якось сприяли зниженню тривожності у пацієнтів із хронічними, не раковими болями та розсіяним склерозом», — йдеться у матеріалі науковців.

Медики підсумовують, що вживання конопель хворими щодня протягом тривалого періоду часу спричинило їхню залежність від наркотичного засобу.

«У результаті, деякі пацієнти почали самостійно збільшувати призначену лікарем дозу, що погіршило їхній нервово-психічний стан. Взагалі лікарські властивості канабісу викликають великі сумніви, тому його застосування у медичних цілях є невиправданим за відсутності високоякісних доказів», — підкреслили німецькі науковці.

На цьому тлі доволі дивним видається пропозиція Володимира Зеленського спитатися в громадян під час місцевих виборів про легалізацію конопель.

Імовірно, "гарант" керується благими намірами, але зважаючи на вище викладену думку провідних фахівців ФРН, дозвіл на використання хворими українцями канабісу в медичних цілях не більше, ніж популізм головного "слуги народу".

Читайте також:
Результати опитування не несуть жодних юридичних наслідків і є звичайною передвиборчою маніпуляцією.
15 жовтня, 14:34
Загальновідомо, що проблема наркотиків в Україні доволі серйозна.
10 жовтня, 15:15
Під час антинаркотичного рейду в одному з сіл Кобеляцькому районі правоохоронці виявили коноплі розмірами з фруктові дерева.
17 серпня, 09:56
Лохвицькі правоохоронці виявили насадження наркотичних рослин на присадибній ділянці місцевої мешканки.
17 липня, 08:36
Бригада сприяння силам безпеки США днями прибуде до Колумбії для проведення спецоперацій по боротьбі з наркоторгівлею.
28 травня, 11:33
Діяльність інтернет-крамниці з продажу наркотичних засобів припинено правоохоронцями Холодногірського відділку.
27 травня, 10:07