Німецькі політики починають прилаштовуватися до дійсності, – CNN

СВІТ
25 серпня, 09:23
Німецькі політики починають прилаштовуватися до дійсності, – CNN
Фото: Delfi

Російське вторгнення в Україну, яке триває вже рівно 6 довгих і кривавих місяців, змінило світ остаточно і назавжди.

Про це в інтерв'ю провідному суспільному американському мовнику "CNN" заявила міністр закордонних справ Німеччини Анналена Бербок.

Як стверджує голова німецької дипломатії, Берлін не планує припиняти надання Києву всебічної допомоги, як у гуманітарній, так і у безпековій сфері.

«Путін не зупинився в останній момент 23 лютого, і не відповів на нескінченні пропозиції про переговори, але натомість втягнув країну у довгу дедалі темнішу ніч до сьогоднішнього дня, і не робить жодних серйозних пропозицій щодо переговорів. А найголовніше, і це дуже прикро для нас, він не відчуває ніякого жалю. Якщо хтось хоче повернутися до миру і світопорядку, який існував до 23 лютого, це зрозуміло, але цього світу більше не існує. Поки що брутальна агресивна війна триває, Німеччина продовжуватиме підтримувати Україну за допомогою військової допомоги, підтримуватиме право України на самооборону», – зазначила Анналена Бербок.

Фактично, міністр закордонних справ ФРН підтвердила, що її країна, попри заяви та недолугі кроки деяких політиків, почала тверезіти й прилаштовуватися до нової дійсності після 24 лютого.

Своєю чергою, "Останній Бастіон" нагадує читачам, що віцеспікер Бундестаґу від Вільної демократичної партії Вольфганґ Кубікі висловився за відкриття "Північного потоку-2".

Читайте також:
Опінії
Великий Китай – маленький. Натомість маленька Литва – Велика, – стверджують литовці, і це 100%-ва правда!
08 грудня, 09:18
Політика
Будь-які спроби протягнути руку допомоги російському агресору призведуть тільки до відтермінованої й уже континентальної війни.
06 грудня, 09:00
Політика
Конституційною більшістю у 314 голосів Верховна Рада ухвалила постанову і заклик до партнерів про необхідність викинути РФ з ООН.
05 грудня, 09:56
Економіка
Провідні американські фінансові установи продовжують таємно співпрацювати з путінським режимом, Вашинґтон не бажає краху імперії.
10 листопада, 20:27
Світ
Питання про визнання державної самостійності Чеченської Республіки Ічкерія немає на порядку денному зовнішньої політики Литви.
21 жовтня, 20:56
Політика
Десятиліттями кремлівські брудні гроші та кривава зброя розбещувала чорний континент, але на впливі РФ там слід давно ставити крапку.
18 жовтня, 07:00