Ніякої подоляківської ботоферми не існує ?

Виміри
04 травня, 15:30

СБУ доволі часто почала робити заяви про закриття так званих ботоферм, але одну вони вперто не помічають

Тільки вчора спецслужба відзвітувала про закриття масштабної ботоферми.

Кіберфахівці Служби безпеки викрили міжрегіональну мережу ботоферм, які поширювали дезінформацію для розхитування суспільно-політичної ситуації в Україні.

Насамперед зловмисники намагались "дискредитувати діяльність вищого військово-політичного керівництва нашої держави" в умовах війни.

Для «розгону» фейків створили анонімні акаунти у соцмережах Facebook, Instagram і Twitter із загальною аудиторією у майже 200 тис. користувачів.

У результаті багатоетапної спецоперації у різних регіонах України знешкоджено 9 ботоферм і викрито їхніх організаторів. Серед них — активні прихильники однієї з вітчизняних політсил.

«Осередки» дезінформації діяли в Тернопільській, Полтавській, Черкаській, Сумській, Львівській, Чернівецькій, Харківській, Миколаївській та Закарпатській областях.

Ніякої подоляківської ботоферми не існує ?_1Ніякої подоляківської ботоферми не існує ?_2Ніякої подоляківської ботоферми не існує ?_3Ніякої подоляківської ботоферми не існує ?_4Ніякої подоляківської ботоферми не існує ?_5

Під час обшуків у зловмисників виявлено:

  • комп’ютерну техніку із доказами протиправної діяльності;
  • банківські картки, на які отримували гроші за інформаційні «вкиди»;
  • 5000 SIM-карт українських операторів мобільного зв’язку;
  • GSM-шлюзи та інше спеціалізоване обладнання.

В СБУ заявили, що на підставі зібраних доказів фігурантам планується повідомити про підозру за ст. 361 Кримінального кодексу України (несанкціоноване втручання в роботу електронно-обчислювальних машин (комп’ютерів), автоматизованих систем, комп’ютерних мереж чи мереж електрозв’язку).

Але дивлячись на цю бурхливу діяльність СБУшників Малюка, викликає подив те, що вони вперто не хочуть помічати ботоферми Михайла Подоляка, які не помітити дуже важко:

Ніякої подоляківської ботоферми не існує ?_6

Чому їх досі не закрили ? Чому до їхніх організаторів не завітала СБУ ? Чи їхнє втручання в роботу електронно-обчислювальних машин (комп’ютерів), автоматизованих систем, комп’ютерних мереж чи мереж електрозв’язку було кимось санкціоноване ?

Якщо так, то хто це втручання санкціонував ?  Це туди вкладаються гроші вкрадені на "великій відбудові" Бучі та Ірпеня ?

Бурхлива діяльність СБУ з ліквідації ботоферм - це не піклування про національну безпеку України, це зачистка медійного простору перед виборами.

"Останній Бастіон" нагадує читачам, що в рамках передвиборного туру областями України, Голова держави Андрій Єрмак та Володимир Зеленський, який грає роль президента України, побували у Полтаві, на Донбасі, на Харківщині, у Чернігівській області.

Голова держави Андрій Єрмак активно готується до чергових виборів, та хоче привести Володимира Оманського на другий преЗЕдентський термін.

Для цього Єрмак і Ко, заручившись підтримкою олігархічних засобів масової дезінформації, роблять все можливе, щоб єдиними джерелами дезінформації для українців стали "ЗелеМарафон" та російськомовний телеканал "FREEДОМ", що щедро фінансуються з бюджету.

Також в Україні було впроваджено систему фільтрації фішингових доменів, що призвело до того, що можна довільно блокувати будь-які сайти в Україні, особливо ті, які говорять правду про "Слуг неукраїнського народу", Володимира Оманського, то голову держави Андрія Єрмака.

Забезпечивши собі ексклюзивну медійну підтримку, Голова держави Андрій Єрмак та Володимир Зеленський, який грає роль президента України, вирушили у передвиборний тур регіонами України.

А СБУшники Василя Малюка зачищають для них медійне поле в Україні.

Автор : Микола Степаненко
Читайте також:
Світ
Корейський Мінфін спростував заяву першого віцепрем'єр-міністр України Юлії Свириденко, щодо розміру фінансової допомоги Україні
26 травня, 11:45
Політика
"Президент хоче грошей. Прем’єр хоче грошей. І вони знаходять покидька Гетманцева, який шукає рішення, які пригнічують економіку"
24 травня, 08:25
Політика
Олена Шуляк розмірковує про окремі купе для чоловіків та жінок, їдучи в окремому купе у поїзді на Варшаву
23 травня, 15:00