Норвезька розвідка застерігає від умиротворення російської диктатури

СВІТ
13 лютого, 18:17
Норвезька розвідка застерігає від умиротворення російської диктатури

Ресурсна федерація московії продовжить самоізоляціоністські заходи із метою подальшої консервації авторитарного мілітаризованого режиму.

Такі відомості оприлюднила пресслужба головного розвідувального відомства Королівства Норвеґія, передає медіаагенція "Останній Бастіон" із посиланням на видання "The Associated Press".

Зазначається, що путінська Росія найближчими роками стане ще більш небезпечною країною, загрозу від існування по сусідству з якою відчують східні члени Європейського союзу та Північноатлантичного альянсу.

Як стверджує заступник начальника норвезької розвідувальної служби Ларс Нордрам, «пропаганда та маніпулювання громадською думкою найближчими роками лише посиляться. Москва шукатиме ще тісніші зв'язки з авторитарними режимами в усьому світі, щоби після України обрати собі нову жертву на Сході Європи».

Цілком очевидно, що потенційну загрозу московити становлять наразі для Молдови, Казахстану та країн Балтії, де проживає велика російська діаспора, котру Кремль готовий використати як "п'яту колону" для провокацій із метою вторгнення.

Натомість "Останній Бастіон" закликає читачів не забувати про те, що у Великій Британії активізувалися російські спецслужби, які вербують шпигунів, аби посіяти хаос у країні.

Читайте також:
Кримінал
Законспірований шпигун кремлівської спеціальної служби мав завдання стати частиною кавказької діаспори та організувати вбивства.
16 травня, 20:56
Кримінал
Ґебня знайшла новий спосіб вивозити власних дітей за кордон, якщо вони потрапили під санкції Заходу і до українського сайту "Миротворець".
28.08.2022, 18:12
Кримінал
Лейтенант Іван Баканов має відповісти перед народом України за зраду своїх підлеглих Андрія Наумова і Сергія Криворучка, які втекли.
08.04.2022, 18:00
Світ
Вірним диктатору Олександру Лукашенку спецпризначенцям поставили завдання нести цілодобову варту біля колій.
18.03.2022, 19:14
Світ
З 2015 року американське Центральне розвідувальне управління проводить підготовку бійців елітних підрозділів Збройних Сил України.
15.01.2022, 15:42