Нове родовище газу виявили у Львівський області

ЕКОНОМІКА
01.04.2022, 17:51
Нове родовище газу виявили у Львівський області
Фото: Telegram

Поки на Сході та Півночі України тривають бойові дії з москалями, на Заході галицькі газовики відкрили чергове родовище.

Відповідний ролик із місця події викликали на офіційному Telegram-каналі голови Львівської обласної військової (державної) адміністрації Максима Козицького.

За словами чиновника, відтепер видобуток вітчизняного блакитного палива планують нарощувати наявними силами.

«Пригадуєте нещодавні звуки, схожі на вибухи, через які багато хто на Львівщині не спав пів ночі? Сьогодні вже можу сказати – це звуки, під які російський газ піде за курсом їхнього корабля. Офіційно: на Львівщині відкрили нове газове родовище. Слава Україні!», – прокоментував ситуацію Максима Козицький.

Водночас хотілося б поцікавитися у чиновника, кого саме допустять до подальшої розробки щойно знайденого родовища, адже всім відомо, що олігархи прагнуть прибрати до рук українські надра.

Своєю чергою, як раніше вже інформував "Останній Бастіон", компанія "Лубнигаз" на Полтавщині – справжня годівничка для манкуртів.

Читайте також:
Економіка
Видобувачі та продавці "чорного золота" пішли на радикальний крок. Але замість пазурів Москви варто розгледіти зморщені мацаки Пекіна.
03 квітня, 18:13
Опінії
ВАСУ нарешті задовольнив позов про націоналізацію підприємств, які належали російському олігарху і путінському другові Олєгу Дєріпасці.
17 лютого, 20:24
Кримінал
Рідкісний будівельний камінь із Рокосовського родовища, загальні запаси якого становлять 42,4 мільйона м³, планували вивозити за кордон.
30.12.2022, 17:01
Економіка
Поки Реджеп Тайїп Ердоган роз'їжджає з "гуманітарними" місіями, його чиновники хизуються розробкою власних газових родовищ.
23.08.2022, 17:36
Кримінал
Угруповання порушників чинного законодавства спричинило збитки не менше, ніж на 13 мільйонів гривень.
30.09.2021, 12:56
Економіка
Хто за них відповідає?
13.07.2021, 12:05