Українці багатші, ніж нам розповідають «слуги» з телевізора

ПОЛІТИКА
23.10.2021, 14:56
Українці багатші, ніж нам розповідають «слуги» з телевізора

Громадяни України давно могли б жити як араби в еміратах, але різні популісти нас постійно ведуть їхнім власним "іншим шляхом".

Таку думку на своїй публічній сторінці у Facebook виклав колишній міністр фінансів України Ігор Уманський, інформує аґенція "Останній Бастіон".

За словами політика, в України зараз є всі можливості видобувати до 100 мільярдів м³ блакитного палива на рік, аби цілковито забезпечити потребу населення у газі.

«Ми здатні зробити те, як свого часу зробили, наприклад, США. Американці перетворилися б з імпортерів на експортерів. У нас під ногами, буквально, лежить відповідь і на проблему забезпечення енергією країни, і на проблему зростання ВВП та розвитку економіки. Інша річ у тім, що це: інші технології, інша кваліфікація співробітників, і до такого видобутку треба ретельно готуватися, залучаючи інвесторів та навчаючи людей. Але чомусь ані за Порошенка, ані за Зеленського, жоден із потенційних інвесторів доступу в Україну так і не отримав», – зазначив Ігор Уманський.

Ексміністр наполягає на тому, що фокус на нові технології має стати єдиним шляхом до економічного зростання та добробуту України.

Своєю чергою, "Останній Бастіон" нагадує читачам, що з українців стягуватимуть податок з витрат, якщо вони не зможуть пояснити походження грошей.

Читайте також:
Путінський газогін по дну Балтійського моря не запрацює, якщо Кремль піде у наступ на Україну. Відтак влада РФ мусить відступити.
22 січня, 13:54
Шантаж російського енергетичного державного монополіста "Газпром" відкрив ринок Європейського союзу для газу зі США.
25.12.2021, 13:54
Рекордна ціна на газ для українців і європейців — це помста Путіна за відмову приставати на нову Мюнхенсько-Ялтинську змову.
23.12.2021, 08:53
На тлі міґраційного тероризму Кремль остаточно втратив багатомільйонного споживача блакитного палива із надр Сибіру.
20.12.2021, 15:52
Самопроголошений президент Білорусі та голова Офісу Зеленського налагодили тісну взаємовигідну співпрацю в енергетичній галузі.
11.12.2021, 19:13
"Президент Голобородько" дав дозвіл на закупку електроенергії з Білорусі та РФ нібито задля уникнення віялових відключень в Україні.
29.10.2021, 11:53