Українці багатші, ніж нам розповідають «слуги» з телевізора

ПОЛІТИКА
23.10.2021, 14:56
Українці багатші, ніж нам розповідають «слуги» з телевізора

Громадяни України давно могли б жити як араби в еміратах, але різні популісти нас постійно ведуть їхнім власним "іншим шляхом".

Таку думку на своїй публічній сторінці у Facebook виклав колишній міністр фінансів України Ігор Уманський, інформує аґенція "Останній Бастіон".

За словами політика, в України зараз є всі можливості видобувати до 100 мільярдів м³ блакитного палива на рік, аби цілковито забезпечити потребу населення у газі.

«Ми здатні зробити те, як свого часу зробили, наприклад, США. Американці перетворилися б з імпортерів на експортерів. У нас під ногами, буквально, лежить відповідь і на проблему забезпечення енергією країни, і на проблему зростання ВВП та розвитку економіки. Інша річ у тім, що це: інші технології, інша кваліфікація співробітників, і до такого видобутку треба ретельно готуватися, залучаючи інвесторів та навчаючи людей. Але чомусь ані за Порошенка, ані за Зеленського, жоден із потенційних інвесторів доступу в Україну так і не отримав», – зазначив Ігор Уманський.

Ексміністр наполягає на тому, що фокус на нові технології має стати єдиним шляхом до економічного зростання та добробуту України.

Своєю чергою, "Останній Бастіон" нагадує читачам, що з українців стягуватимуть податок з витрат, якщо вони не зможуть пояснити походження грошей.

Читайте також:
Опінії
І тоді перше що треба зробити - ліквідувати Нафтогаз!
29 липня, 13:48
Опінії
Санкції проти росії повільно душать Кремль і допомагають нам виграти війну на виснаження. Так, маємо визнати, що ця війна затягується.
23 липня, 19:27
Опінії
Санкції – це спосіб об'єднання Європейського союзу і спосіб колективного захисту від енергетичної атаки Кремля.
18 липня, 19:12
Економіка
Федеральний уряд Республіки Австрії почав процес переходу до державної власності одного з євросховищ блакитного палива на своїй території.
08 липня, 18:18
Опінії
Росія різко скоротила постачання газу до Європейського союзу. Ціни на блакитне паливо нині знову захмарні.
21 червня, 19:23
Опінії
Де Владіміру Путіну все ж зберегли обличчя – так це на ринку газу. Зберегли так, що нíде крани перекривати, поки що...
02 червня, 17:09