Нові флагмани Samsung оснащені штучним інтелектом

ЕКОНОМІКА
18 січня, 21:37
Нові флагмани Samsung оснащені штучним інтелектом
Фото: YouTube

Інноваційні смартфони від південнокорейського виробника мають здатність синхронно передавати телефонні дзвінки. Це приголомшує клієнтів.

Відповідним презентаційним роликом напередодні поділилася корпорація Samsung. Як з'ясувалося, розроблене технологами з Сеулу нове покоління смартфонів Unpacked із серії Galaxy має вмонтований штучний інтелект.

Три пристрої — Samsung Galaxy AI S24, Samsung Galaxy AI S24+ та Samsung Galaxy AIS24 Ultra отримали набір функцій на основі нейромереж. Серед іншого, користувачі тепер зможуть спробувати голосовий переклад телефонних дзвінків у реальному часі та відображення розмови у текстовому вигляді.

Зі слів південнокорейських розробників, зазначена послуга працює без підключення до світової мережі (Internet). Крім того, наявна функція штучного інтелекту «Асистент для нотаток» (Note Assist) у застосунку Samsung Notes виділить головні думки у тексті та допоможе побудувати його структуру.

А проте, як уже повідомляла медіаагенція «Останній Бастіон», компанія Meta також активно працює над штучним інтелектом нового покоління. Розробники впевнені, що завдяки вдосконаленим алгоритмам новий продукт зуміє найближчими роками зайняти найбільшу частку ринку.

Читайте також:
Життя
Раніше перехід зими у весну, а осені в зиму не вдавалося зазнімкувати із земної орбіти через рухливість супутників. Нині ситуація змінилася.
31 березня, 19:08
Життя
Технологічна інновація управляється дистанційно зі смартфона і може робити ін'єкції. Наразі тестується пристосування штучного інтелекту.
25 січня, 06:08
Економіка
Сі Цзіньпін активно підтримує свого кремлівського бункерного васала путіна. Зокрема, у галузі військової промисловості та технологій.
05 січня, 07:01
Політика
Маск виступить на московській конференції та покаже свій чат-бот.
14.11.2023, 06:47
Економіка
Поки Зе-влада жебрає і ніяк не активізує вітчизняний ВПК, японський бізнес працює. Toyota інвестує $8 млрд у завод акумуляторів у США.
31.10.2023, 21:38
Світ
Після вступу Суомі до Північноатлантичного альянсу тамтешні майстри взялися з ентузіазмом виробляти інноваційні пристрої смерті для ворогів.
15.09.2023, 17:22