Нові ракети «повітря-повітря» дозволять безпілотникам Bayraktar знищувати іранські БПЛА в Україні

СВІТ
31.01.2023, 15:45
Нові ракети «повітря-повітря» дозволять безпілотникам Bayraktar знищувати іранські БПЛА в Україні

"Ми повністю підтримуємо Україну в захисті свого суверенітету", - сказав Халук Байрактар.

Українські бойові безпілотники Bayraktar TB2 тепер оснащені новими ракетами «повітря-повітря», що робить їх ефективнішими проти галасливих іранських безпілотників «Камікадзе».

«Незабаром наші Bayraktar TB2 і Akıncı матимуть ракети «повітря-повітря»; не тільки для ураження безпілотників, але й інших ворожих літаків... ми проводимо наші випробування», — сказав Deutsche Presse-Agentur (dpa) Халук Байрактар, генеральний директор компанії Baykar Makina, під час SAHA Expo в Стамбулі.

Під час виставки було підписано контракт між Roketsan і Baykar про інтеграцію ракети ППО Sungur для боротьби з безпілотниками. Недорогий Sungur ефективний проти рухомих цілей, таких як вертольоти та безпілотники.

«Використання його з наших безпілотних літальних апаратів (БПЛА) як ракети «повітря-повітря» змінить правила гри», — сказав на ярмарку Мурат Ікінчі, генеральний менеджер Roketsan.

Зараз Україна намагається перехопити БПЛА-камікадзе, які використовує росія, маючи на озброєнні винищувачі, але використання БПЛА буде для них економічно ефективним рішенням.

Застосування Москвою іранських безпілотників "Шахед-136" ускладнило ситуацію для України.

"У будь-якому випадку, ви повинні бути готові до своїх контрзаходів... Ми повністю підтримуємо Україну в захисті свого суверенітету", - сказав Байрактар.

Він описав камікадзе як повільні та гучні БПЛА, які розгортаються на малих висотах, що робить їх «легкими цілями».

Читайте також:
Життя
У майбутньому не буде смартфонів і планшетів. Людство спілкуватиметься в інакший, прогресивніший спосіб, як у фантастичних фільмах.
07:00
Життя
Данський виробник іграшок-конструктору здивував новинкою. Презентовано «космічні цеглинки» із метеорита віком 4,5 мільярда років.
12 липня, 21:48
Війна
Результативність роботи мобільних вогневих груп має бути тепер ще вищою .
06 липня, 09:38
Життя
У деяких випадках ШІ вже виявляється точнішим, ніж випробування на тваринах, кажуть дослідники.
06 червня, 17:35
Війна
Ні для кого не таємниця, що західні партнери передають Силам України старі зразки озброєння. Це одна із причин поразок на фронті.
29 травня, 13:43
Життя
Наступна ера квантових технологій залежатиме від точного транспортування квантової інформації, підкреслюють учені.
11 травня, 16:40