Нові (старі) призначення у Національній поліції України

ПОЛІТИКА
13.10.2022, 15:15
Нові (старі) призначення у Національній поліції України

Голова Нацполіції Ігор Клименко представив нового керівника Департамент стратегічних розслідувань Національної поліції України

Очолив підрозділ полковник поліції Андрій Рубель, який до призначення обіймав посаду заступника начальника ДСР.

Представлення начальника особовому складу відбулося вчора, 12 жовтня, повідомляє пресслужба Національної поліції.


«Андрій Рубель – досвідчений офіцер із 22-річним стажем роботи в оперативних підрозділах. Він пройшов шлях від оперативника до керівника різних підрозділів у системі Національної поліції», - зазначив Ігор Клименко.

За словами глави відомства, досвід нового керівника сприятиме розвитку одного з ключових підрозділів кримінального блоку поліції, який веде активну та системну боротьбу з організованою злочинністю.

«Після повномасштабного вторгнення рф її спецслужби намагалися використати криміналітет для дестабілізації ситуації в країні. В тісній взаємодії з іншими структурами ДСР вчасно зреагував та  позбавив ворога такої можливості. Крім того, особовий склад підрозділу працював над виявленням диверсійно-розвідувальних груп і пособників ворога», - зауважив Ігор Клименко.

Валентин Копаєв висловив вдячність керівництву Нацполіції за оцінку роботи департаменту та подякував колективу ДСР, разом із яким він доклав чимало зусиль для боротьби з внутрішнім ворогом.

Водночас Андрій Рубель зазначив, що перед колективом стоїть чимало викликів:

«Нам необхідно об’єднати зусилля у боротьбі з організованою злочинністю та показати суспільству, що ми дійсно дієвий та ефективний підрозділ. Впевнений, що досвід та професіоналізм співробітників ДСР обернуться хорошими результатами роботи».

Довідково

Рубель Андрій Миколайович - 2004 року закінчив Національну академію внутрішніх справ, тоді ж почав працювати оперуповноваженим відділу карного розшуку Солом'янського районного управління Києва.

2005—2020 — працював у поліції Києва та області та в ГУБОЗ МВС України, Департаменті карного розшуку, внутрішньої безпеки, стратегічних розслідувань НПУ, керував поліцією Закарпаття.

4 грудня 2020 призначений керівником ГУ Нацполіції в Харківській області.

Нові (старі) призначення у Національній поліції України_1
Нові (старі) призначення у Національній поліції України_3
Нові (старі) призначення у Національній поліції України_5

Рубель вважається близьким другом колишнього нардепа та бізнесмена Ігоря Котвицького, що має тісні стосунки з Арсеном Аваковим.

Станом на 2020 рік, спільно з дружиною володів трьома квартирами в Києві, двома земельними ділянками на Київщині, автомобілями Audi Q6 та Q7, а його дружина має авто Honda CR-V.

Як зазначають журналісти Bihus.info, Рубель ніколи не був особливо публічним, але варто згадати два скандали, у зв’язку з якими його прізвище виринало в заголовках останнім часом.

Перший – коли у 2019 році Рубель осоромився на конкурсі в Державне бюро розслідувань. Він намагався очолити управління внутрішнього контролю ДБР, але провалив тест на знання законодавства.

Проффесіонал з багаторічним стажем … відповів правильно лише на 42 питання зі 100. Це був другий найгірший результат на конкурсі в принципі.

Другий – коли на початку 2020 року активісти звинуватили очолюваний Рубелем Департамент стратегічних розслідувань у незаконному стеженні за активістами й ветеранами.

Очільник ГО «С14» Євген Карась тоді оприлюднив списки осіб, по яких ДСР нібито збирає особисті дані – адреси, номери телефонів і автівок.

Все життя Рубель працював на державу, а отже – на далеко не захмарну державну зарплату. Минулого року, згідно з декларацією, він в середньому заробляв 2 тис.дол /міс. Але це тільки минулого року – зарплата чиновника вийшла на пристойний рівень після реформи поліції. А до того все було по класиці: в 2015 році, приміром, задекларовано  в середньому 8 тис грн/міс.

Аналогічно і дружина поліцейського Анна Рубель: вона теж з нульових працювала в системі МВС, в тому ж 2015 році отримувала ще менше за чоловіка – 4 тис грн/міс., а цього року взагалі завершила кар’єру … звичайним адміністратором в сервісному центрі. Де останні три роки взагалі зарплати не отримувала, судячи зі складу родини в деклараціях припускаємо – вона весь цей час була в черговому декреті.

Але батько і теща Андрія Рубеля обзавелися мільйонними заощадженнями, елітною нерухомістю і коштовними автівками, неспівмірними з їхніми офіційними доходами.

Тож не дивно, що користувачі соцмереж обурилися новим призначенням Андрія Рубеля.

Нові (старі) призначення у Національній поліції України_7
Нові (старі) призначення у Національній поліції України_9
Нові (старі) призначення у Національній поліції України_11
Нові (старі) призначення у Національній поліції України_13
Нові (старі) призначення у Національній поліції України_15

Читайте також:
Кримінал
У 2023 році його викрили на вимаганні $200 тис. хабаря.
23 квітня, 17:10
Кримінал
За хабар 4 тис. грн він обіцяв прискорити процес реєстрації автомобіля у львівському сервісному центрі МВС.
16 квітня, 15:27
Опінії
Начальник управління головної інспекції ГУНП в Закарпатській області Особисто прикриває незаконну торгівлю деяких точок на ринку Ужгорода.
13 квітня, 14:05
Кримінал
Він особисто керував корупційними процесами – погоджував суми за купівлю прав водія.
10 квітня, 10:28
Політика
Дружина поліцейського задекларувала криптовалюти на 775 тис. гривень.
09 квітня, 15:30