Нові тарифи від Каломийського і Зеленського.

ПОЛІТИКА
30.05.2023, 17:13
Нові тарифи від Каломийського і Зеленського.

В Україні зросте тариф на електроенергію. Уряд затвердив нову ціну

Як пояснив представник Єрмака в особі КМУ, олігархи, яких вже немає в Україні (за словами резидента Зеленського), не можуть витрачати на ремонти генеруючих потужностей власні кошти, відправлені з приватних обленерго у офшорні юрисдикції, оскільки порушиться баланс золота і валюти у сейфах Єрмака-Зеленського-Каломойського.

Натомість всі тягарі з ремонту і відновлення генеруючих потужностей і електричних мереж мають нести на собі українці, які проживають на території України

З 1 червня для українців підвищать тариф на електроенергію для населення у зв'язку з тим, що країні необхідні кошти на відновлення інфраструктури.

Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на власні джерела.

Міністр енергетики Герман Галущенко в терміновому порядку вніс на розгляд Кабміну постанову про підвищення тарифу на електроенергію для населення.

Постанову уряду вже схвалили. Новий тариф становитиме 2,64 гривень/кВт-год.

Міністр аргументував необхідність перегляду тарифу тим, що державі потрібні кошти на відновлення енергетичної інфраструктури після обстрілів російських окупантів.

Нацкомісія, що здійснює регулювання у сфері енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП) просила встановити дещо більший тариф - 2,88 гривень/кВт-год.

Наразі тариф для споживачів, які використовують до 250 кВт-год на місяць, становить 1,44 грн/кВт-год, а споживачі, що використовують понад 250 кВт-год, сплачують 1,68 грн/кВт-год.


"Останній Бастіон" нагадує читачам, що нещодавно прем'єр-міністр України Денис Шмигаль заявляв, що через постійні ракетні обстріли рф пошкоджені майже два десятки енергоблоків українських теплоелектростанцій.

За його словами Україна тимчасово втратила 44% атомної генерації, 75% потужності ТЕС та 33% блочних ТЕЦ.

Але це не завадило уряду Дениса Шмигаля, з понеділка, 17 квітня, почати здійснювати експорт електроенергії до Словаччини завдяки резерву потужності в енергосистемі.

Експорт електроенергії в Молдову розпочався з 11 квітня. А з 12 квітня Україна відновила експорт електроенергії до Польщі.

7 квітня міністр енергетики України Герман Галущенко підписав розпорядчий документ, що дозволяє розпочати процес відновлення експорту електроенергії в ЄС в умовах профіциту генеруючої потужності.

Отже, експортувати вироблену електроенергію Україна може, а виробляти "не може".

Тож українцям слід задуматися над тим, кого вони обирають у владу. Україною мають керувати ті, кому вона потрібна, а не ті, хто її обкрадає та намагався здати ворогам. Україну мають очолювати ті, хто воював за її незалежність.

Саме тому, проголошений "Останнім Бастіоном" курс на культурний, політичний, і врешті державний націоналізм має стати національною ідеєю, навколо якої згуртується численний етнос (дав. Гр. ἔθνος — «народ»), що проживає на території України.

Читайте також:
Політика
Підвищення тарифів на тепло, газ і гарячу воду неможливе за законом, - перший заступник голови енергетичного комітету ВР Олексій Кучеренко
08 червня, 10:31
Політика
Кабінет міністрів готує підвищення вартості електроенергії, - Олексій Кучеренко
10 травня, 16:00
Політика
Цікаве попереду… об’єднуємося в боротьбі з комунальною мафією.
08 травня, 09:45
Полтава
Жодна із «злочинних» влад з 2000 року так і не застосувала, оскільки розуміла його необґрунтованість і несправедливість.
25 квітня, 09:00
Політика
Уряд може не уникнути рішення щодо перегляду тарифу на електроенергію, бо «енергосистемі потрібні кошти на відновлення».
22 квітня, 09:05
Полтава
Комунальна мафія Полтаватеплоенерго в змові із суддівською мафією продовжує тероризувати споживачів.
20 квітня, 15:35