Олег Толмачев продовжує знищувати «Укргазвидобування»

Опінії
22 квітня, 10:28
Олег Толмачев продовжує знищувати «Укргазвидобування»

Високо оплачувані менеджери державної компанії АТ «Укргазвидобування» збільшують збитки компанії та завдають шкоди довкіллю.

Експерт нафтогазової галузі

Керівництво АТ «Укргазвидобування» у проміжному звіті відмічає, що може штучно обмежити подальший видобуток рідких вуглеводнів.

По факту НЕ МОЖЛИВО штучно обмежити видобуток газового конденсату без обмеження видобутку газу!

Отже, якщо такого рівня фахівці заявляють у проміжному звіті, що можуть штучно обмежити, то виникає логічне питання як?

І тут вже прослідковуються перші кроки реалізації задуманого, штучного обмеження видобутку газового конденсату.

Якщо інженери з видобутку і геологи не можуть штучно обмежити видобуток газового конденсату не обмеживши видобуток газу, то за справу беруться професіонали, фахівці з комерційних питань, — Максим Горбатенко

Ну звісно, що все спишуть на війну.

На одному з перспективних (нових) газоконденсатному родовищі Харківської області, яке забезпечують близько 50% видобутку газового конденсату філії ГПУ «Шебелинкагазвидобування» склалася ситуація, коли конденсату вилучення зменшилося (-6,1 %) в березні місяці, а газу збільшилося (+10,3 %)!

Якщо мінус з видобутку конденсату лише з одного родовища у березні 2024 року перевести в мінуси недоотриманої рентної плати державним бюджетом то це близько 1,75 млн грн. Отже, конденсат у березні 2024 року на суму близько 21,5 млн грн переміщено на «чорний ринок» («сірі схеми»). Мабуть, збирали кошти на весілля в.о. генерального директора АТ «Укргазвидобування» О. Толмачева.

Слід нагадати, що філія ГПУ «Шебелинкагазвидобування», після розірвання контракту з А. Охотніковим, з грудня 2023 року і понині (21 квітня 2024 року) без керівника.

Отже, у філії ГПУ «Шебелинкагазвидобування», знову погіршили якість підготовки газу і частину конденсату разом з газом відправити в магістральні мережі списавши на втрати? Але ж в даному випадку це не є штучне обмеження видобутку газового конденсату.

АТ «Укртрансгазу» знову пощастило, матиме можливість на своїх установках низькотемпературної сепарації вилучити даний конденсат, і тут залишається питання як використає АТ «Укртрансгаз» надалі вилучений газовий конденсат?

Філія ГПУ «Шебелинкагазвидобування» (без керівника), в ручному управлінні менеджерів АТ «Укргазвидобування» протягом 2024 року на гора видає лише забруднення довкілля:

  • Максальське ГКР не контрольований викид по крану близько 100 літрів/хвилина. Богу дякувати обійшлося без загоряння та жертв. Шкода нанесена лише довкіллю;
  • Волохівське ГКР – забруднення ґрунту, є відповідний акт і припис на усунення шкоди, який видала держекоінспекція харківської області;
  • Шебелинське ГКР, як мінімум на двох свердловинах спостерігається неконтрольований викид в атмосферу газу;

Через порушення вимог нормативних документів і будівництва (у 2020 році) газопроводу-перемички діаметром 300 мм без проєктних документів, та врізка його на «гарячій» ділянці газопроводу діаметром 700 мм підключення в ШДКР, відбулася 18.04.2024 року о 18:25 розгерметизація газопроводу високого тиску та пожежа.

Місце аварії що сталася
Місце аварії що сталася
Перемичка діаметром 300мм. «Гаряча» ділянка газопроводу діаметром 700мм. Кран
Перемичка діаметром 300 мм. «Гаряча» ділянка газопроводу діаметром 700 мм. Кран

Знову ж таки, Богу дякувати, що саме під час вибуху і загоряння по дорозі біля місця аварії були відсутні люди.

Тому, збитки нанесені: довкіллю; місцевій громаді; ОГТСУ (вигорів вузол заміру); АТ «Укргазвидобування».

Можливо, таким неконтрольованим «факелом» філія ГПУ «Шебелинкагазвидобування» проводжала керівництво АТ «Укргазвидобування», яке виїхало після 15:00 до міста Полтава саджати деревця і роздавати запрошення на весілля.


Директор філії Управління будівельно-монтажних робіт АТ «Укргазвидобування» Харів Руслан Романович, за чутками  з компанії, 19 квітня 2024 року був звільнений через те, що на весілля Олега Толмачева не зібрав необхідну суму коштів.

Нам залишається лише чекати на наступну аварію в компанії і надіятися, що також обійдеться без людських втрат… За моїми даними, слід приготуватися Полтавській області, Опішнянському району, де також проблеми з газопроводом високого тиску на ділянці 30 км.

Читайте також:
Політика
В «Укргазвидобування» зафіксовано різке падіння обсягів буріння
02 квітня, 17:35
Політика
Після публікацій «Останнього Бастіону» та незалежних ЗМІ в УГВ визнали, що компанія збільшила обсяги передавання газу поганої якості.
29.12.2023, 15:45
Виміри
АТ «Укргазвидобування» визнало само себе невинним у смерті помбура Віталія Лемішка
09.11.2021, 14:57
Опінії
До 2013 року на шестеро пенсіонерів в Детройті було 4 людини працездатного віку. Зрозуміло, що не всі вони працювали.
09:15
Опінії
Вона особисто була присутня на зустрічі Мєдвєдєва, Бойка, Медведчука в Москві в 2019 році та працювала на Шарія.
вчора, 18:24
Опінії
У Шабуніна така сама ситуація з ухиленням від військової служби, як і членкині Вищої ради правосуддя Олени Ковбій.
вчора, 11:25