Новий президент ОАЕ: Ізраїль і РФ – наші друзі

СВІТ
15 травня, 20:34
Новий президент ОАЕ: Ізраїль і РФ – наші друзі

Попри воєнну поразку в Україні та повне виведення контингенту з Сирії московія намагається зберегти свій вплив на Близькому Сході.

Свідченням цього є заява новообраного президента Об'єднаних Арабських Еміратів шейха Могамеда бін Заїда, інформує медіаагенція "Останній Бастіон" із посиланням на телеканал "Sky News Live".

Так, на першій пресконференції 15 травня, одразу по набуттю повноважень голови держави, 61-річний емір Абу-Дабі висловився за тісніші відносини з Ізраїлем та РФ, але змовчав про геноцид палестинців і українців.

«Для нас обидві ці країни – другий дім. Ми прагнемо і плануємо розширювати співпрацю у різних галузях з ними. Тож тих, хто ставатиме на заваді, ми вважатимемо особистими ворогами нашої країни», – зазначив шейх Могамед бін Заїд аль Нагайян.

Цілком імовірно, що приводом для подібних висловлювань стала багаторічна дружба новообраного президента ОАЕ з чеченським шакалом Рамзаном Кадировим, який фінансово сприяє розбудові елітної нерухомості в Абу-Дабі.

Напередодні сам кремлівський бункерний щур Владімір Путін привітав шейха Могамеда бін Заїда з переходом на найвищу в арабській країні державну посаду, побажавши "довгих літ життя".

Зауважимо, що попередній президент ОАЕ і єдинокровний брат еміра Абу-Дабі – 73-річний Халіфа бін Заїд аль Нагайян – помер 13 травня після тривалої хвороби.

Своєю чергою, як раніше вже повідомляв "Останній Бастіон", на вулицях Тель-Авіва та інших міст Ізраїлю відбулися мітинги на підтримки російської агресії.

Читайте також:
Світ
Армія оборони Держави Ізраїль (відома, як ЦАХАЛ) завдала ракетного удару по підприємству військової промисловості на околиці Дамаску.
23 липня, 07:51
Світ
Днями під час візиту російського диктатора Владіміра Путіна до Тегерану Кремлю вдалося досягти одного з найбільших дипломатичних успіхів.
21 липня, 17:54
Світ
США будуть працювати в регіоні та допомагати країнам протистояти впливу Ірану, росії та Китаю
17 липня, 11:18
Світ
Путінські друзі з чинного уряду Ізраїлю провокують новий конфлікт із мусульманами-палестинцями, за яких нікому вступитися.
29 травня, 20:47
Світ
Самозваний президент Сирії та путінська маріонетка Башар аль-Асад зустрівся з верховним лідером Ірану.
09 травня, 09:12
Світ
Російська федерація вимушена повністю оголити близькосхідний (південний) фланг, аби здобути хоч якусь, навіть Піррову, перемогу в Україні.
07 травня, 22:46