Диктатор Асад прибув у Тегеран до нового господаря

СВІТ
09 травня, 09:12
Диктатор Асад прибув у Тегеран до нового господаря
Фото: Al Jazeera

Самозваний президент Сирії та путінська маріонетка Башар аль-Асад зустрівся з верховним лідером Ірану.

Такі відомості з Тегерану надало провідне арабське видання "Al Jazeera", передає інформаційна агенція "Останній Бастіон".

З'ясувалося, візит сирійського диктатора не був плановим і робочим, як зазвичай, адже колишній господар із Кремля фактично кинув його напризволяще.

Верховний іранський політичний і духовний лідер азербайджанського походження аятола Сеєд Алі Хосейні Хаменеї запевнив Башара аль-Асада у цілковитій підтримці, пообіцявши збільшити фінансову, військову та гуманітарну допомогу Сирії.

Натомість диктатор із Дамаска висловив занепокоєння активізацією Ізраїлю і його партнерів на Близькому Сході, оскільки це, на його думку, провокує новий регіональний конфлікт.

Своєю чергою, як раніше вже повідомляв "Останній Бастіон", кремлівський бункерний щур наказав спішно вивести всі російські війська із Сирії.

Читайте також:
Світ
Армія оборони Держави Ізраїль (відома, як ЦАХАЛ) завдала ракетного удару по підприємству військової промисловості на околиці Дамаску.
23 липня, 07:51
Світ
Днями під час візиту російського диктатора Владіміра Путіна до Тегерану Кремлю вдалося досягти одного з найбільших дипломатичних успіхів.
21 липня, 17:54
Світ
США будуть працювати в регіоні та допомагати країнам протистояти впливу Ірану, росії та Китаю
17 липня, 11:18
Світ
Путінські друзі з чинного уряду Ізраїлю провокують новий конфлікт із мусульманами-палестинцями, за яких нікому вступитися.
29 травня, 20:47
Світ
Попри воєнну поразку в Україні та повне виведення контингенту з Сирії московія намагається зберегти свій вплив на Близькому Сході.
15 травня, 20:34
Світ
Російська федерація вимушена повністю оголити близькосхідний (південний) фланг, аби здобути хоч якусь, навіть Піррову, перемогу в Україні.
07 травня, 22:46