Новий видатний успіх ракети «Нептун»

ВІЙНА
24 серпня, 22:31
Новий видатний успіх ракети «Нептун»

Найкращий подарунок до свята від вітчизняного Конструкторського бюро "Луч" та воїнів Військово-морських сил Збройних Сил України.

23 серпня вперше в історії крилата ракета "Нептун" ВМС ЗСУ знищила особливо важливу наземну ціль – радар повітряної розвідки 48Я6-К1 "Подлет" зі складу зенітно-ракетної системи С-400 "Триумф".

"Подлет" – це очі "Тріумфу", радар забезпечує спостереження за повітряним простором як за низьковисотними цілями так і за балістичними ракетами, і є ключовою складовою протиповітряної і протиракетної оборони ЗС РФ.

За даними моїх джерел, розвідка ВМС ЗСУ отримали точну інформацію щодо місцезнаходження російського радару близ села Оленівка на території тимчасово окупованого Криму.

Радар забезпечував контроль повітряної обстановки над західною частиною Чорного моря та над територією Херсонської області з відстані приблизно 110 км від лінії фронту.

ВМС визначили для ураження радару нову крилату ракету наземного ракетного комплексу "Нептун", та запрограмувало маршрут та характеристики польоту які забезпечили обхід російських систем спостереження.

Одна ракета "Нептун" над надмалій висоті пройшла непоміченою та точно знищила РЛС "Подлет", не зважаючи на великі сили російської ППО, зосереджені на окупованій Херсонщині та у Криму.

Результати ураження зафіксував дрон Головного управління розвідки Міністерства оборони України; цікаво, що дрон залетів далеко у тил росіян та літає та фіксує ураження російського радару.

Цей адар призначений саме для виявлення повітряних цілей, але не здатен помітити і надати цілевказування ні по українському дрону ні по українській крилатій ракеті.

Навіть під час війни РФ продовжує постачання за старими контрактами ЗРС "Тріумф" та радарів "Подлет" у Туреччину та Індію, але російські військові технології в даному випадку, очевидно, поступаються українським військовим технлогіям.

Автор : Юрій Бутусов
Читайте також:
Історія
106 років тому І-й Український полк імені гетьмана Богдана Хмельницького дав по зубах більшовикам у Києві. Жовтневий заколот зазнав поразки.
11 листопада, 09:35
Історія
1 листопада 1918 українські воїни взяли владу на Галичині. У Львові урочисто проголошено створення Західноукраїнської Народної Республіки.
01 листопада, 17:26
Війна
Він був легендою за життя, залишається героєм і після смерті...
28 жовтня, 09:27
Війна
Унікальну операцію зі встановлення контролю над "Вишками Бойка" провели силами підрозділів ГУР МО України
11 вересня, 14:05
Війна
ВМС показали, як знищили російський катер з десантом
04 вересня, 06:53
Війна
Східний фронт палає від щоденних вогневих ударів окупаційно-терористичного контингенту РФ, який активно застосовує смертоносні дрони.
01 вересня, 20:28