Новітні російські танки «Армата» виявилися небоєздатні — британська розвідка

ВІЙНА
25 січня, 15:18
Новітні російські танки «Армата» виявилися небоєздатні — британська розвідка

Основні бойові танки окупантів «Армата» виявилися небоєздатними.

Останніми місяцями дислоковані російські війська неохоче приймали перші виділені танки Т-14, оскільки розхвалені пропагандою машини знаходилися в дуже поганому стані.

Попри це рф працює над підготовкою невеликої кількості основних бойових танків «Армата». Про це йдеться у новому звіті Міністерства оборони Великої Британії за 25 січня, яке опубліковане у Twitter.

Новітні російські танки «Армата» виявилися небоєздатні — британська розвідка_1

Зараз незрозуміло, чому російські офіцери негативно висловлюються щодо Т-14, але останні три роки чиновники рф публічно описували проблеми з двигуном та тепловізійними системами.

Зазначається, що в минулому році російський міністр оборони сергій шойгу охарактеризував запланований на 2022 рік серійний випуск лише як «дослідно-промислову» партію.

Саме розвідка вважає малоймовірним, що розгорнуті «Армати» будуть відповідати звичайним стандартам для того, щоб нова техніка вважалася боєздатною.

Раніше британська розвідка заявляла, якщо рф і перекине танки «Армата» в Україну, то це відбудеться лише у пропагандистських цілях.

Зазначалося, що будь-яке розгортання Т-14 на фронті буде ризикованим рішенням для росії, бо раніше 11-річна програма розробки «Армати» супроводжувалася затримками, скороченням запланованого розміру парку і повідомленнями про проблеми з виробництвом.

Читайте також:
Світ
Відбулася детонація боюприпасів
16 березня, 13:15
Війна
Безпілотники літають скрізь – над аеропортами, НПЗ, хімзаводами
14 березня, 15:28
Історія
У 1922-му з України вивезли скарби, цінність яких дорівнювала золотому запасу Російської імперії 1915 року…
13 березня, 12:45
Світ
російські люксові готелі зобов’язали безлімітно наливати алкоголь вже з обіду
11 березня, 09:15
Політика
Команда Алєксєя Навального благає Європейський союз зняти санкції з Міхаіла Фрідмана, Пєтра Авєна, Алєксєя Кузьмічєва і Гєрмана Хана.
09 березня, 17:23
Війна
Невзоров пояснив, що означає висловлювання кремлівського бункерного щура про тимчасово окуповані території
09 березня, 14:55