Новоросійськ атакували безпілотні катери

ВІЙНА
03.07.2024, 09:32
Новоросійськ атакували безпілотні катери

Влада Новоросійська, де базується основна частина Чорноморського флоту рф, заявила, що місто зазнало атаки безпілотних катерів.

Про це повідомляє телеграм-канал АСТРА у середу, 3 липня.

«У Новоросійську вибухи, мер заявив про відбиття атаки безекіпажних катерів», – ідеться в повідомленні.

Зазначається, що міський голова Новоросійська Андрій Кравченко закликав не перебувати на відкритому просторі біля моря. А також нагадав, що «не припустимо знімати та викладати фото/відео, засоби захисту міста, роботу спеціальних та оперативних служб».

Мешканці Новоросійська повідомляють у соцмережах про потужні вибухи.

Читайте також:
Політика
Нафтова плівка не лише загрожує екосистемі Чорного моря, а й може паралізувати роботу елітних зон відпочинку на узбережжі.
03 травня, 12:07
Війна
У столиці рф Москві та Підмосков'ї в суботу спостерігаються масові збої в роботі домашнього інтернету.
02 травня, 18:15
Війна
Очільниця Роспотребнадзора Анна Попова заявила, що для жителів російського міста Туапсе немає загроз для здоров’я.
30 квітня, 09:56
Війна
Що відбувається у Міністерстві нападу росії?
19 квітня, 14:12
Політика
Росгвардія заблокувала в’їзд до їхнього містечка.
13 квітня, 14:37
Війна
У росії поширюється інформація про нібито скасування традиційного військового параду 9 травня через нові далекобійні ракети України.
09 квітня, 13:00