Очільник МЗС Естонії закликав посилити озброєння України

СВІТ
21 серпня, 17:00
Очільник МЗС Естонії закликав посилити озброєння України
Фото: Delfi

Моральний обов'язок усіх вільних народів полягає у найшвидшому наданні українцям більше зброї та запровадженні жорсткіших санкцій проти РФ.

Із такою заявою на своїй офіційній публічній Facebook-сторінці виступив чинний міністр закордонних справ Естонської республіки Урмас Рейнсалу, інформує медіаагенція "Останній Бастіон".

Урядовець переконує, що російському окупантові необхідно негайно збільшити ціну агресії, ускладнити поточний стан справ на фронті для загарбників до осені заради загальноєвропейської колективної безпеки.

«31 рік тому Естонія відновила свою незалежність, яку жорстоко відібрали. Естонії довелося переживати комуністичну та нацистську окупації понад півстоліття. Хоча виросли цілі покоління, в яких відібрали свободу, ми як народ, ні на мить не змирилися з рабством і за підтримки демократичних країн відновили свою державність. Наразі росія веде геноцидну війну проти українського народу. Наш обов'язок перед людством протистояти цьому злу. Для цього країни, які підтримують Україну, мають надати більше зброї та запровадити жорсткіші санкції. Це ціна нашої власної безпеки», – зазначив Урмас Рейнсалу.

Міністр закордонних справ Естонії також додав, що європейці у неоплаченому боргу перед чоловіками та жінками України, які прямо зараз захищають спільну свободу на фронтах проти російських окупантів.

Натомість, як раніше писав "Останній Бастіон", Польща передала Україні дрони-міномети "Revolver 860", які були закуплені у Тайвані.

Читайте також:
Опінії
Великий Китай – маленький. Натомість маленька Литва – Велика, – стверджують литовці, і це 100%-ва правда!
08 грудня, 09:18
Політика
Будь-які спроби протягнути руку допомоги російському агресору призведуть тільки до відтермінованої й уже континентальної війни.
06 грудня, 09:00
Політика
Конституційною більшістю у 314 голосів Верховна Рада ухвалила постанову і заклик до партнерів про необхідність викинути РФ з ООН.
05 грудня, 09:56
Економіка
Провідні американські фінансові установи продовжують таємно співпрацювати з путінським режимом, Вашинґтон не бажає краху імперії.
10 листопада, 20:27
Світ
Питання про визнання державної самостійності Чеченської Республіки Ічкерія немає на порядку денному зовнішньої політики Литви.
21 жовтня, 20:56
Політика
Десятиліттями кремлівські брудні гроші та кривава зброя розбещувала чорний континент, але на впливі РФ там слід давно ставити крапку.
18 жовтня, 07:00