Очільник МЗС Кулеба вірить у «нормалізацію» відносин України з РФ

ПОЛІТИКА
12 червня, 17:04
Очільник МЗС Кулеба вірить у «нормалізацію» відносин України з РФ
Фото: Главком

Українці можуть сподіватися, що дружні стосунки з країною-аґресором можливі тільки за умови повної деокупації всіх наших територій.

Таку думку у проґрамі "Велика п'ятниця" на телеканалі "Україна 24" висловив вітчизняний міністр закордонних справ Дмитро Кулеба.

За словами урядовця, нормалізація двосторонніх відносин також стане дійсністю, коли новий очільник Кремля, який прийде на зміну Владіміру Путіну, схилить голову перед пам'ятником жертвам російсько-української війни.

«Я вважаю, що ми повинні бути оптимістами у цьому питанні. Але на сьогодні загроза залишається. Я хочу, щоби всі це розуміли. І те нагнітання, яке здійснювалося Росією протягом тижнів, не тільки перекидаючи війська, що можна робити завжди тихо і приховано, але і нагнітаючи цю військову істерію і заклики розібратися, поставити на місце Україну, і навіть там говорили знищити Україну – це все те, що в класичних військових правилах передує збройному конфлікту», — зазначив Дмитро Кулеба.

Крім того, міністр закордонних справ додав, що військові РФ, зігнані для навчань "Захід-2021", залишаються стояти уздовж кордону України.

Між тим, як раніше вже повідомляв "Останній Бастіон", цікаво буде поспостерігати за тим, що співатиме рот Путіна, коли розпочнеться міжнародний суд у справі збиття малазійського літака MH-17.

Читайте також:
Туреччина не буде стороннім спостерігачем за російською агресією, котра 8-й рік триває в Україні, як би того не хотів Кремль.
03 грудня, 11:02
Хотілося б порадити так званим західним партнерам тримати свою думку при собі й не вказувати українцям, як боронити нашу Батьківщину.
28 жовтня, 10:45
Влада Туреччини продовжує демонструвати свою власну суб'єктність у міжнародній політичній арені; нам є чого повчитися у турків.
25 жовтня, 10:27
Дипломатка Робін Данніґан відповідатиме в Держдепартаменті США за політику щодо України та сусідів
08 вересня, 16:08
Не отримавши бажаного від спантеличеного старця Джозефа Байдена, "моторний" Володимир Зеленський гайнув по інвестиції до Кремнієвої долини.
04 вересня, 20:07
Американська влада обіцяє і надалі відстоювати сталу підтримку євроатлантичних прагнень українського народу.
02 вересня, 12:16