Очільник МЗС Кулеба вірить у «нормалізацію» відносин України з РФ

ПОЛІТИКА
12.06.2021, 17:04
Очільник МЗС Кулеба вірить у «нормалізацію» відносин України з РФ
Фото: Главком

Українці можуть сподіватися, що дружні стосунки з країною-аґресором можливі тільки за умови повної деокупації всіх наших територій.

Таку думку у проґрамі "Велика п'ятниця" на телеканалі "Україна 24" висловив вітчизняний міністр закордонних справ Дмитро Кулеба.

За словами урядовця, нормалізація двосторонніх відносин також стане дійсністю, коли новий очільник Кремля, який прийде на зміну Владіміру Путіну, схилить голову перед пам'ятником жертвам російсько-української війни.

«Я вважаю, що ми повинні бути оптимістами у цьому питанні. Але на сьогодні загроза залишається. Я хочу, щоби всі це розуміли. І те нагнітання, яке здійснювалося Росією протягом тижнів, не тільки перекидаючи війська, що можна робити завжди тихо і приховано, але і нагнітаючи цю військову істерію і заклики розібратися, поставити на місце Україну, і навіть там говорили знищити Україну – це все те, що в класичних військових правилах передує збройному конфлікту», — зазначив Дмитро Кулеба.

Крім того, міністр закордонних справ додав, що військові РФ, зігнані для навчань "Захід-2021", залишаються стояти уздовж кордону України.

Між тим, як раніше вже повідомляв "Останній Бастіон", цікаво буде поспостерігати за тим, що співатиме рот Путіна, коли розпочнеться міжнародний суд у справі збиття малазійського літака MH-17.

Читайте також:
Новини
Бажаючі, охочі, рішучі: хто справді допоможе Україні?
07 вересня, 11:20
Політика
Посол із кримінальним шлейфом: кого Банкова відправляє у Вашингтон.
28 серпня, 09:59
Політика
Обвинувачена у корупції ексміністерка Стефанішина стала послом України в США.
27 серпня, 20:36
Історія
Незалежність на практиці: українська розвідка в США у 1991 році.
25 серпня, 14:05
Війна
Відмова глави МЗС рф Сергія Лаврова від гарантій безпеки для України фактично зірвала переговорний процес між москвою та Вашингтоном.
21 серпня, 21:12
Політика
Один з радників Трампа сказав, що було б добре, якби Зеленський одягнув костюм і краватку.
18 серпня, 15:07