Очільник поліції Полтавщини оголосив подяку соратнику зрадника Іллі Киви

ПОЛІТИКА
22.08.2022, 13:20
Очільник поліції Полтавщини оголосив подяку соратнику зрадника Іллі Киви

Національна поліція продовжує співпрацювати з колаборантами

19 серпня очільник обласного управління поліції Полтавщини Євген Рогачов вручив подяку керівнику волонтерського центру «Оборона Кременчука» Олегу Бикову за активну волонтерську підтримку, плідну співпрацю та дієву взаємодію з поліцією.

Очільник поліції Полтавщини оголосив подяку соратнику зрадника Іллі Киви_1

Інформацію про цю "неординарну" подію було розміщено на сайті ГУНП у Полтавській області, сторінках ГУНП у соціальних мережах, та на каналі ГУНП у Youtube.

Вручаючи подяку Рогачов зазначив «від себе особисто і всього нашого підрозділу дякуємо за співпрацю, за надання допомоги Збройним Силам України та поліції області. Дякуємо за той вагомий внесок, який Ви робите з 24-го лютого, і за ту інформацію, яку ви подаєте як блогер та журналіст. Це завжди перевірена, правдива та об’єктивна  інформація».

Нагадаємо Рогачову, що саме Олег Биков, та його колеги по ОПЗЖ та СПУ привели війну в Україну.

Олег Геннадійович Биков на президентських виборах 2019 року був довіреною особою зрадника та колаборанта Іллі Киви.

Очільник поліції Полтавщини оголосив подяку соратнику зрадника Іллі Киви_3
Очільник поліції Полтавщини оголосив подяку соратнику зрадника Іллі Киви_5
Очільник поліції Полтавщини оголосив подяку соратнику зрадника Іллі Киви_7

Але це не єдине, що пов'язує Олега Бикова зі зрадником та колаборантом Кивою.

На місцевих виборах у 2020 році Олег Биков балотувався до Кременчуцької міської ради від партії ОПЗЖ.

Очільник поліції Полтавщини оголосив подяку соратнику зрадника Іллі Киви_9

Олег Биков встиг попрацювати заступником керівника та керівником Кременчуцької районної організації "Соціалістичної партії України".

Очільник поліції Полтавщини оголосив подяку соратнику зрадника Іллі Киви_11

Нагадаємо, що в червні суд заборонив "Соціалістичну партію".

В СБУ вважають, що хоч Ілля Кива і не є офіційним керівником партії, але здійснює на неї значний вплив.

На думку СБУ, хоч кива з 2019 року не є офіційним керівником партії, він і надалі здійснює вплив на неї. Зокрема, у матеріалах справи цитувалися публікації з посиланням на партійний сайт, в яких входження киви до ОПЗЖ подавалося як делегування від СПУ.

Крім цього, згідно із матеріалами справи, станом на зараз Соціалістичну партію України очолює Віктор Заїка – директор іменного благодійного фонду зрадника та колаборанта Іллі Киви «Визволення».

Згідно з даними аналітичної системи YouControl Віктор Заїка замінив на цій посаді Сергія "Ішака" Чередніченка, який очолив партію після Іллі Киви.

Очільник поліції Полтавщини оголосив подяку соратнику зрадника Іллі Киви_13

В липні 2017 Ілля Кива рейдерським шляхом захопив Соціалістичну партію України.

По те, що він став очільником партії, Кива повідомив сам, пояснивши рішення бажанням «відновити соціальну справедливість» та «зміцнити обороноздатність».

Проведення з’їзду соцпартії, який відбувся 8 червня 2017 року, прокоментували члени СПУ та представники ГО «Соціальний рух».

Іван БОКИЙ, письменник, народний депутат трьох скликань від СПУ:

– Ніякого з”їзду не було, а отже й ніякого лідера нема. А що є? Є інтриги різних приблуд після рішення Вищого адмінсуду, який партія виграла і зробила цих приблуд нулями. От вони і граються в шосту палату і смішать народ. Партія зі зрозумілих мені причин у тяжкому стані, але з глузду не з’їхала, щоб вдаватися до послуг нових приблуд.

Ігор ПАНЮТА, член СПУ, активіст ГО «Соціальний рух»:

– З’їзд був фіктивним – більшість його учасників ніколи в Соцпартії не працювали. За призначенням Іллі Киви стоїть олігарх Петро Устенко, який претендував на головування, але був виключений з партії. Такою стала його реакція на рішення суду, що було не на його користь. Це може бути пов’язано з позачерговими виборами, а саме з подальшим перепродажем партії. З таким лідером партія працювати не може. Ніхто не знає киву. Дивлячись як ЗМІ це підхопили, за цим можуть стояти ресурси Арсена Авакова. Вже не перший місяць відбувається силовий «віджим» партії, зокрема, були втрачені офіси у Києві.

Керівником Соціалістичної партії Ілля Кива пробув півтора роки, до червня 2018 року. Після цього він передав керівництво Сергію "Ішаку" Чередніченку, котрий продовжив “відновлювати соціальну справедливість” і відновлював її до квітня 2020 року, коли стало зрозуміло, що найближчі кілька років він буде відновлювати соціальну справедливість за ґратами.

Саме після захоплення "Соцпартії" Кивою активізувалась дільність Олега Бикова як представника СПУ. Він подавав низку запитів до держорганів як заступник керівника Кременчуцької районної організації та як її керівник.

Очільник поліції Полтавщини оголосив подяку соратнику зрадника Іллі Киви_15Очільник поліції Полтавщини оголосив подяку соратнику зрадника Іллі Киви_16Очільник поліції Полтавщини оголосив подяку соратнику зрадника Іллі Киви_17Очільник поліції Полтавщини оголосив подяку соратнику зрадника Іллі Киви_18

Биков вів активну діяльність у "Соцпартії" в той час, коли її очолював Сергій "Ішак" Чередніченко. Фактично Олег Биков був шісткою "Ішака" Чередніченка, який був негласним співробітником ГУНП в Полтавській області.

Своєю чергою, "Останній Бастіон" нагадує читачам, що нещодавно Сергій "Ішак" Чередніченко очолив «Фонд майна» у так званій «військово-цивільній адміністрації Херсонщини».

Колаборант займається примусовим обліком майна місцевого бізнесу та пересічних мешканців тимчасово окупованої території.

У нас немає жодних сумнівів, що Олег Биков, як і "Ішак" Чередніченко, тісно співпрацює з полтавською поліцією та СБУ. І отримання відзнаки від Рогачова є цьому яскравим підтвердженням.

Варто зауважити, що за нашою інформацією Сергій "Ішак" Чередніченко продовжує відвідувати Полтаву, використовуючи для цього підробні документи (можливо Рогачов видав йому документи прикриття ?).

Євген Рогачов, як і його попередник вагінський, не цурається співпрацювати з представниками вже заборонених в Україні ОПЗЖ та Соцпартії, розраховуючи на їхню підтримку.

Вагінський, Кива та Синєгубов на сесії обласної ради
Вагінський, Кива та Синєгубов на сесії обласної ради

Рогачов сповна переймає досвід свого попередника. Навіть під час повномасштабного вторгнення підлеглі Рогачова займаються рекетом, здирництвом, відстоюванням інтересів кримінальних угрупувань.

І нещодавні події у Градизьку є яскравим тому підтвердженням.

Ми не здивовані тим, що Євген Рогачов вирішив публічно підтримати шістку Киви та вручити йому подяку від ГУНП. Як би не змінювалося керівництво ГУНП - "стукачі" лишаються ті самі.

Номінально заборонивши проросійські партії в Україні, але давши життя п'ятій колоні сепаратистів і колаборантів, Зеленський і компанія дають їм можливість вчасно перефарбуватися та продовжувати здійснювати підривну діяльність.

Тому не буде дивним, якщо на наступних повоєнних виборах Олег Биков, Оксана Деркач, та інші представники вже забороненої в Україні ОПЗЖ, будуть з патріотичними гаслами балотуватися до рад різних рівнів, розповідаючи байки про те, як вони підтримували боротьбу проти окупантів. А Биков навіть "подяку" від Рогачова зможе продемонструвати.

Автор : Останній Бастіон
вибір редакції
Читайте також:
Політика
20-річний син чиновника винаймає квартиру у Лондоні, що по кишені не всім британцям. Але родину Подсоха у декларації не вказує.
вчора, 15:25
Кримінал
Чому криміналітет вільно почуває себе на вулицях столиці?
21 лютого, 11:19
Кримінал
В Одесі патрульні поліцейські приїхали на виклик щодо порушення тиші в нічний час і зайнялися груповим сексом з порушницями.
17 лютого, 11:15
Політика
Департамент поліції охорони традиційно мав імідж одного з найбільш корумпованих підрозділів НП в першу чергу через свій унікальний статус.
17 лютого, 09:31
Позиція
Лікбез для начальника ГУ НП у Полтавській області Рогачова.
16 лютого, 12:55
Політика
МВС є структурою, яка не підлягає знищенню. І не може бути розформованою.
14 лютого, 09:35