Очільнику МЗС РФ усюди ввижаються «українські фашисти»

СВІТ
03 вересня, 13:12
Очільнику МЗС РФ усюди ввижаються «українські фашисти»

Після початку масових акцій протесту у Білорусі дипломатична служба Кремля марно намагається знайти там хоч якийсь "український слід".

Звинуватити Україну в організації спонтанної непокори білоруського народу для путінського режиму наразі вкрай потрібно, щоби врятувати свої геополітичні позиції.

Таку думку 2 вересня на своїй сторінці у Facebook висловила вітчизняна журналістка і політичний технолог Олеся Яхно після останніх заяв міністра закордонних справ РФ.

Під час відвідин Мінська Сєргєй Лавров озвучив шаблон кремлівської пропаганди про нібито перебування на території Білорусі "натренованих екстремістів, які пройшли підготовку в Україні".

«Ось це той самий випадок, коли пан дипломат показує, що він — істерик. Такий собі черговий наочний доказ, що влада РФ ніяк не може переключитися з теми України який вже рік. Це ніби маніяк, котрий вдає нормального, але обов'язково має вразливе місце. У випадку з Кремлем уразливість більш ніж очевидна», — наголосила Олеся Яхно.

Вона також порадила керівникам країни-агресора займатися розвитком власної постсовєцької ідентичності, а не лізти силою розв'язувати проблеми сусідів.

Подібної думки й голова МЗС України Дмитро Кулеба, який підкреслив, що слова Сєргєя Лаврова ніщо інше, як "плід хворобливої фантазії", його і тих, хто йому про це сказав.

Читайте також:
Протестувальників попередили про заходи щодо запобігання «протиправних дій мітингувальників».
06 вересня, 12:53
Раніше літаком ФСБ у Мінськ привезли російських пропагандистів.
26 серпня, 20:23
Лукашенко доручив військовим вжити суворі заходи, щоб захистити територіальну цілісність Білорусі
22 серпня, 14:35
«Ви навіщо мені такі питання ставите, ви думаєте, що я колись в них заглиблювалася?»
20 серпня, 21:45
Котра живе в очікуванні щастя?
14 серпня, 09:17
Таку інформацію лідер Білорусі озвучив у своєму посланні до народу
04 серпня, 16:30