Силові структури РФ полюють на протестувальників у Башкортостані

СВІТ
28 серпня, 12:42
Силові структури РФ полюють на протестувальників у Башкортостані
Фото: Google

Україна має бути на передовій захисту пригноблених Кремлем народів, котрі знову нагадали світу про своє існування.

Таку думку ввечері 27 серпня висловив координатор благодійної ініціативи "Героїка" Павло Подобєд на своїй сторінці у Facebook.

За його словами, останні події, що мають місце біля шихану Куштау в Башкортостані, свідчать про відновлення відцентрових тенденцій всередині РФ, на які варто звернути увагу українській владі.

«Зіткнення башкирських активістів з ОМОНом і затримання 80 осіб лишилися повністю поза увагою будь-яких офіційних інститутів України. Тут можна було б сказати, що Україна знову згаяла нагоду привернути увагу до порушення прав корінних народів РФ, знову проявила безпорадність на політичному фронті супроти Москви... Однак, наша реакція не те що по Башкортостану, а навіть по Білорусі виглядає як цілковита розгубленість і безпорадність», — наголосив Павло Подобєд.

Український громадський діяч також підкреслив, що Офіс президента, який часто виконує функції МЗС, зайнятий справами, котрі не входять до його компетенції.

«Нехай Польща і Литва думають про безпеку в регіоні. У нас свої виклики — співочі, танцювальні, репертуарні — те, на чому знається Верховний Шоумен країни. Які ще заворушення в Башкортостані, які ще відцентрові рухи в РФ? Тут тема блискучих трусів на Софіївській площі належним чином не обговорена. Не може Президент одночасно думати про зовнішню політику і затверджувати пісенне попурі. Не вимагайте від нього неможливого», — підсумував Павло Подобєд.

Читайте також:
Іван Вигівський, який очолює ТОВ "ГУ НП у Полтавській області", взявся репресувати учасників бойових дій.
20 жовтня, 14:10
Начальник ГУ НП Полтавщини вдався до залякування головного редактора "Останнього Бастіону".
20 жовтня, 13:00
Центральна кримінальна поліція Фінляндії розслідує підготовку тяжкого злочину проти життя і здоров'я вихідця з Чечні Муси Ломаєва.
12 жовтня, 12:04
Влада РФ взяла на озброєння практику сусідньої КНР по встановленню на території країни цифрового концтабору.
16 вересня, 10:51
Вранці репресії проти громадян, ввечері гарантії безпеки від Кремля — такий імовірний сценарій збереження влади Лукашенка.
10 вересня, 11:17
Слідча суддя Октябрського райсуду Полтави наклала арешт на майже 43 гектари землі для забудови у Києві, інвестором якої є Андрій Вавриш.
31 серпня, 14:28