Одіозному депутату пробачили 38 млн грн податків? ДФС «не знайшла грошей» для сплати судового збору

ПОЛТАВА
13.04.2018, 07:16
 Одіозному депутату пробачили 38 млн грн податків? ДФС «не знайшла грошей» для сплати судового збору

Податківці два місяці імітували боротьбу за повернення державі мільйонів, відсуджених нардепом Бобовим

Київський апеляційний адміністративний суд повернув скаргу Державній фіскальній службі України, яка хотіла оскаржити рішення про повернення народному депутату від групи «Відродження» Геннадію Бобову 38 млн грн несплачених податків.

Про це повідомляє «Главком» з посиланням на ухвалу суду від 4 квітня.

Фіскали подали апеляційну скаргу на рішення Окружного адміністративного суду м. Києва від 22 січня 2018 року. Ця судова інстанція скасувала податкові повідомлення-рішення ДФС на загальну суму 37,8 млн грн., застосовані до нардепа Бобова. Раніше політик був змушений сплатити до держбюджету вказану суму після численних перевірок податкової та Генеральної прокуратури.

Однак 5 березня Київський апеляційний адмінсуд залишив без руху скаргу ДФС через несплату судового збору. Зазначено, що Державна фіскальна служба при зверненні до апеляційної інстанції повинна була сплатити судовий збір за вимоги майнового характеру тобто 12 тис. грн. (1% ціни позову, але не менше 0,4 розміру прожиткового мінімуму для працездатних осіб та не більше 5 розмірів прожиткового мінімуму для працездатних осіб (1600,00 грн.).

Зрештою адмінсуд дав податківцям п’ять днів для подачі документу про сплату судового збору.

В ухвалі від 4 квітня суд констатував: ДФС повторно не дотрималася вимог ст. 296 КАС України і не додала документ про сплату судового збору. Це стало підставою для повернення апеляційної скарги.

Нагадаємо, справу щодо нардепа Бобова розпочав департамент з розслідування особливо важливих справ у сфері економіки ГПУ за кваліфікацією – ухилення від сплати податків і декларування недостовірної інформації.

23 травня 2017 року ГПУ направила до Верховної Ради подання про зняття депутатської недоторканності з Бобова. А вже 26 травня політик на своїй сторінці у Facebook повідомив про сплату до Управління Держказначейської служби у Черкаській області 37,87 млн грн.

7 червня Луценко відкликав подання по Бобову у зв’язку з тим, що той «скасував заборгованість перед бюджетом».

Читайте також:
На території Лубенського лісотехнічного коледжу почали споруджувати сучасний спортивний майданчик.
вчора, 18:56
Карлівські дорожники звітують про виконання поточної реконструкції покриття на вулиці Івана Франка.
07 серпня, 12:14
У селі Мильці Полтавського району пожежна бригада загасила займання сміття на відкритій території.
06 серпня, 13:53
Учасників корупційної схеми триматимуть під вартою щонайменше 60 діб.
06 серпня, 09:48
Відповідні рекомендації опублікувало Міністерство освіти і науки в середу, 5 серпня
05 серпня, 20:25
Цієї суботи, 8 серпня, у мисливських угіддях Полтавського і Чутівського районів розпочнеться сезон полювання на пернатих.
05 серпня, 12:39