Офіцерів ЗС Білорусі закликали переходити на бік України

ВІЙНА
22.01.2022, 08:09
Офіцерів ЗС Білорусі закликали переходити на бік України
Фото: Twitter

Лукашенківський режим дедалі закручуватиме гайки, втрачаючи законність, тому армія має виконати присягу, дану народові.

Про це під час нещодавньої пресконференції в Українському кризовому медіацентрі заявив засновник "Білого легіону" Сергій Бульба, інформує агенція "Останній Бастіон".

Колишній військовослужбовець збройних сил Білорусі також звернувся до своїх земляків-офіцерів, закликавши не воювати з Україною, а переходити на її бік.

«Користуючися нагодою, я звертаюся до білоруських офіцерів! Послухайте, ви на сьогодні служите нелегітимній владі. Це дуже серйозно. Ви присягали народу, але у 2020-му році під тиском свого керівництва ви зрадили присязі. Ви перейшли на службу узурпатора, який незаконно захопив владу. Це дуже важливий аспект, який відкриває перед вами широке поле юридичних можливостей. Наголошую, це відкриває у разі якихось конфліктів можливість вам переходити на бік білорусів, вірних присязі народу і в тому разі не воювати з Україною, а переходити на її бік», – Сергій Бульба.

У вказаній ситуації засновник "Білого легіону" пропонує офіцерству ЗС Білорусі спокійно переходити підрозділами на українську території, заявляючи про намір створити тут Білоруську визвольну армію.

Своєю чергою, "Останній Бастіон" нагадує читачам, що кремлівська маріонетка Олександр Лукашенко виправдовує спільні з Москвою військові навчання на теренах Білорусі.

Автор : Відділ моніторингу
Читайте також:
Політика
Жодна газета чи інтернет-видання України та Європейського союзу не надала Андрєю Романову майданчик для висловлення своєї позиції.
26.10.2022, 09:29
Війна
Боєць Добровольчого Українського Корпусу "Правий сектор" Дмитро Савченко прямо зараз воює в одній із "гарячих точок" Східного фронту.
19.06.2022, 17:09
Війна
Польові нотатки про військові маневри з висоти пташиного польоту від льотчика-оператора БПЛА 1-ї ОШР ДУК ПС.
15.03.2022, 16:01
Війна
Добровольці з лав "Правого сектору" успішно відправляють до пекла металеві коробки москвинів, які несуть смерть українцям.
10.03.2022, 20:50
Новини
Уродженця Чечні Алі Бакаєва, якого ФСБ РФ звинувачує у нападі на карателів так званої "Росгвардії", чекає примусова депортація.
12.10.2021, 07:59
Світ
Лукашенківський режим із 2012 року планував вчинити серію кривавих замахів на опозиціонерів, які мешкають в Україні.
08.04.2021, 13:24