Офіс президента експлуатував дітей заради привітання «гаранта», — незалежні журналісти

04.01.2021, 12:17
Офіс президента експлуатував дітей заради привітання «гаранта», — незалежні журналісти

Як відомо, патріотизм є останнім притулком негідника; тепер цей перелік поповнився ще й дітьми.

До такого висновку прийшли журналісти-розслідувачі видання "Страсти", знайшовши докази експлуатації політтехнологами Зе-команди малолітніх українців у президентському новорічному привітанні.

Відбір учасників для зйомок святкового відеоролика ще з 25 грудня 2020 року проводила аґенція "Lot" за мінімальну суму від 500 гривень.

В оголошенні зазначалося, що для "новорічної реклами" потрібні "дівчатка і хлопчики 5-8 років"; безпосередні зйомки були заплановані на 27-28 грудня в одну або дві зміни.

«Для зацікавлених батьків "Lot" в особистих повідомленнях уточнював, що буде "зніматися новорічне привітання президента Зеленського. Малечі потрібно буде відігравати емоції". Дитячу щирість і любов до президента замовник із підрядником оцінили у 500 грн за зміну: за 9 годин важкої й абсолютно незаконної дитячої праці! Зйомки проходили з 18:00 до 3:00 ночі», — повідомили незалежні журналісти.

Фактично, йдеться про грубе порушення трудового законодавства — статті 188, 189 і 192 Кодексу законів про працю, — згідно з яким заборонено залучати неповнолітніх працівників до нічних робіт, якщо вечірня зміна хоча б частково припадає на час після 22:00.

«Тобто, протягом 4 годин з 22:00 до 3:00 відбувалася незаконна експлуатація дітей в особистих інтересах Володимира Зеленського! До речі, морально — це не менш вагомий привід для імпічменту президента, ніж його указ по КСУ юридично. Адже він не тільки актор і продюсер, а ще й нібито юрист. І тому прекрасно розумів незаконність того, що відбувається, а проте — допустив це. Це називається зловмисна змова і співучасть», — наголосили розслідувачі видання "Страсти".

Незалежні журналісти вже звернулися до відповідних правоохоронних органів із метою розслідувати інцидент і притягнути винних до відповідальності, бо 9-годинний робочий день у нічний час завдав шкоди здоров'ю не одній 5-річній дитині, залученій у дешевий піар Зеленського.

Між тим, як раніше повідомляв "Останній Бастіон", політики грають на любові до дітей, коли треба зберегти рейтинг.

Офіс президента експлуатував дітей заради привітання «гаранта», — незалежні журналісти_1
Офіс президента експлуатував дітей заради привітання «гаранта», — незалежні журналісти_2

Читайте також:
Всі коронавірусні обмеження, котрі діють в Україні після 28 лютого 2021 року, є поза законом і свідчать про порушення Конституції.
14 січня, 08:24
Етична рада слуг української Феміди не бажає оприлюднювати імена та прізвища залучених до реформи правосуддя експертів.
01 січня, 10:01
Вітчизняна мережа автозаправних комплексів може бути причетна до "відмивання" коштів і ухиляння від оподаткування ЄБРР та МФС.
23.12.2021, 11:58
Відвідувачі преміум фітнес-клубу "Vitamin" скаржаться на дії власників закладу
19.11.2021, 12:38
Володимир Зеленський не терпить конкурентів у царині театрального і кіномистецтва, тому використовує своїх ручних псів.
04.11.2021, 11:53
Дереворуби-нелегали завдали непоправних збитків державі на загальну суму майже 40 мільйонів гривень.
21.10.2021, 08:12