Офіс Зеленського купуватиме електрику у Лукашенка в обмін на капітуляцію перед РФ

ПОЛІТИКА
27 жовтня, 10:17
Офіс Зеленського купуватиме електрику у Лукашенка в обмін на капітуляцію перед РФ

Український народ точно має право знати наперед про всі домовленості "президента Голобородька" з сусідніми диктаторами.

Таку думку на своїй публічній сторінці у Facebook висловив депутат Запорізької обласної ради від політичної сили "Європейська Солідарність" Ігор Артюшенко.

За словами однопартійця Петра Порошенка, у всього завжди є своя ціна, а у випадку диктаторських режимів Білорусі та РФ – ця ціна лежить виключно в площині політичних рішень.

«Визнаймо, що тут справа не у грошах, як нам говорить влада. Той факт, що Зеленський просить електрику у Білорусі (а правильніше читати – у Росії), а Лукашенко готовий її надати говорить про те, що ціна вже обіцяна. І перед нами тепер розігрують спланований спектакль. Але яка вона? Що ми, українці, вимушені будемо віддати чи забезпечити в обмін на таку "благодійність" Лукашенка-Путіна? Капітуляційний мир? Реалізацію обіцяної Зеленським 9 грудня 2019 року формули Штайнмаєра? Остаточну зупинку руху в ЄС та НАТО? Дати воду в окупований агресором Крим? Зняття санкцій чи ще щось», – зазначає Ігор Артюшенко.

Опозиційний політик додає, чим довше влада мовчатиме і не розголошуватиме свої домовленості з Мінськом, тим гірше для неї; і рейтинги тут не найважливіше.

Між тим, як раніше інформував "Останній Бастіон", у Зе-команди як завжди слова розходяться з діями й це не дивно, адже популісти керовані олігархами не планують реформувати Україну.

вибір редакції
Читайте також:
ЄС і зелені спільно проголосували за законодавче визнання підпорядкування окупованих районів Путіну та за статус "російського язика"…
02 грудня, 21:23
Як розвідникам України, які готували спецоперацію, анулювали закордонні паспорти
26 листопада, 12:21
З речами на Квартал, або Bellingcat твоїй ковінька
23 листопада, 14:45
Посібник терористів також закликав громадян України приєднуватись до лав так званого «ДНР».
22 листопада, 15:00
Найманці не знали, що на момент, коли виїхали до Білорусі, план вильоту з Мінська вже змінився, а їхні квитки до Стамбула були скасовані...
19 листопада, 11:44
Керівник ОП Андрій Єрмак запропонував відкласти на тиждень спецоперацію із затримання бойовиків ПВК "Вагнера".
18 листопада, 09:35