Оголені ланіти російської внутрішньої оборони

ВІЙНА
24 травня, 16:09
Оголені ланіти російської внутрішньої оборони
Фото: Останній Бастіон

Ні ФСБ, ні Росгвардія, ні армія не змогли знищити "колони техніки заїжджих диверсантів". Втрати понесли вартові кремлівського режиму.

Вир подій на Білгородщині масштабувався медійно. Наразі можна з упевненістю констатувати, що відбувся прорив однієї батальйоно-тактичної групи із бронетехнікою вглиб до 30 кілометрів.

Як з'ясувалося, цю ділянку кордону прикривали російські прикордонники, які швидко втекли, не чинячи спротиву. БТГ складається із бійців Легіону "Свобода России" і "Російського Добровольчого Корпусу", які воюють на українському боці та прагнуть змінити панівний режим у РФ.

У результаті вчора і позавчора ними було встановлено тимчасовий контроль над низкою місцевих сіл у районі міста Грайворон. Як не парадоксально, але прорив застав ворога зненацька.

Назагал виявилося, що військ в даному секторі у російського командування немає. Протягом двох діб противник підтягував туди різні підрозділи, в основному зведені групи армії, Росгвардії, ФСБ та місцеве ТРО.

Добре видно, що дії російського командування погано скоординовані. Проте ще позавчора росіяни почали рапортувати про "знищення диверсантів", хоча не показали жодного вбитого або полоненого.

По підтвердженим втратам сторін на тепер – росіяни показали підбитий і кинутий броньовик "MaxxPro" і постановче фото "вбитих диверсантів". Бійці ж БТГ – один захоплений БТР та полоненого російського солдата.

У цілому, враховуючи обмеженість інформації (зокрема, ми не знаємо ні сил вторгнення, ні їхню мету, ні масштаби дій), важко робити якісь далекоглядні висновки. Проте на становищі на фронті ці події нібито ніяк не відбились.

Принаймні, зняття російських підрозділів із передової наразі не відмічені. Додамо, що одночасно були помічені дії ДРГ у Брянській області; тому спостерігаємо за подіями на Північному фронті.

Автор : Роман Пономаренко
Читайте також:
Війна
Перша штурмова група Польського добровольчого корпусу вступила в дію. Усі вони повернулися цілими та неушкодженими.
04 червня, 14:35
Війна
Наші полеглі Герої не хочуть, щоби ми сиділи та плакали. Вони хочуть, щоби ми перемогли та святкували перемогу разом, згадуючи їхній Чин.
вчора, 18:13
Війна
Розуміючи провал в інформаційно-пропагандистській площині загарбники вдаються до обмеження решток свобод. Слова тепер під забороною.
вчора, 16:31
Війна
Ракети ATACMS та інші будуть. Але тоді і у тій кількості, як вирішать наші союзники, виходячи з власних стратегічних інтересів.
вчора, 14:42
Війна
Влада Курська зранку заявила про атаку безпілотника на адміністративну будівлю.
вчора, 12:35
Війна
Московити грабують музеї тимчасово окупованого Севастополя
вчора, 08:30