«Кордони Росії ніде не закінчуються», або Путін як пророк кінця існування РФ

СВІТ
23 травня, 16:01
«Кордони Росії ніде не закінчуються», або Путін як пророк кінця існування РФ
Фото: Google

Кремлівський режим тріщить по швах через неспроможність контролювати власний терен, який від кінця 1940-х років, недоторканий для чужинців.

Оскільки армія ресурсної федерації московії чи те, що від неї залишилося, повністю в Україні, російські державні межі гранично оголені по всьому периметру.

Про це свідчить спільна Білгородська офензива Легіону "Свобода России" та "Російського добровольчого корпусу", чиї бійці скористалися безпроблемним перетином кордонів.

Якщо якійсь мобільній групі вдалося легко перетнути кордони прифронтової території, очевидно, що й інші прикордонні регіони РФ не чинитимуть взагалі жодного опору за подібних спроб.

А втім, Білгород не перший місяць, однак стрімко став на рейки перетворення у небезпечний для життя і добробуту регіону за прикладом "ДНР-ЛНР"; процес триватиме і набиратиме обертів, бо Кремлю чхати на Білгород.

Навіть, якщо це була напозір "вилазка диверсійно-розвідувальної групи", то вона на свій розсуд виконує функцію дезорганізації управління у рамках підготовки до очікуваного українського контрнаступу.

Влада Білгородської області витратила нечувані суми коштів на лінії загороджувальних споруд (так звані "зуби дракона" – прим. ред.), у вигляді бетонних пірамідок, на яких, наскільки ми знаємо російську дійсність, було розпиляно не один бюджет і збудовано не одну дачу чиновників.

Хтось пише, що лінію штурмувати не стали, а просто її оминули; і це певно на 100% факт, адже московити не готові до оборони власної території, бо зневажають ворога, – українців.

Хай там як, але перенесення частини лінії фронту на безпосередньо російські землі – сценарій, виключати який за такої повномасштабної війни не доводилося нікому, крім російського панівного класу.

Кремль свідомо відкидав подібне масштабування конфлікту як неможливий розвиток поді, оскільки, на думку путіноїдів, «цього не може бути ніколи – ні зараз, ні колись згодом у майбутньому».

Ось так план "Київ за 3 дні" (боброїдка Марго Симоньян називала 2 дні) продовжує приносити свої плоди, які московити продовжать пожинати вже на своїй території.

Характерно, що у складі "української ДРГ" пропагандисти Кремля чомусь називають "Російський добровольчий корпус" і Легіон "Свобода России", зібрані із російських політичних емігрантів.

Власне, це ще один маленький дзвіночок громадянської війни на Росії, яка вже триває не перший місяць у холодній формі, і далі ставатиме гарячішою, але Москві чхати, поки "диверсанти" не підішли впритул до Рубльовки...

Автор – Василина Орлова, фаховий антрополог (PhD) із Техаського Університету в Остіні, спеціально для медіаагенції "Останній Бастіон"

«Кордони Росії ніде не закінчуються», або Путін як пророк кінця існування РФ_1
Читайте також:
Війна
Колишній командувач сухопутних військ США в Європі розкритикував Вашинґтон і Берлін за брак рішучої підтримки Києва у війні проти Москви.
20 серпня, 18:13
Світ
Певні, що відповідь на це наболіле для всього світу питання вас здивує і приголомшить водночас!..
06 серпня, 18:44
Економіка
Олігархічна економіка, яка виникла на руїнах економіки совєцької, – була прямим наслідком і продовженням останньої...
02 серпня, 18:14
Історія
Виявляється, вже у середині XIX століття деякі європейці вважали, що найбільш відповідна форма устрою для Росії – здичавілий комунізм.
01 серпня, 21:22
Економіка
Коли більшовики загарбали Україну, – стали спустошувати амбари. Лише згодом, наївшися, перейшли до силового упромисловлення.
26 червня, 16:00
Політика
Кремлівського бункерного щура мають сковирнути Збройні Сили України. Цивілізований західний світ дав на це діло "зелене світло".
10 червня, 18:36