Шлях сподвижництва Українству — важкий, але необхідний нашій державі

Виміри
13.07.2021, 10:05

Спільна просвітницька ініціатива інформаційної аґенції "Останній Бастіон" і видавництва "Zалізний Тато" впевнено крокує Україною.

І бог скепсису не наважиться поставити під сумнів те, що "Zалізний Тато" є найтактильнішим видавництвом України. Останній книжковий тур "Суботів-Львів-Рівне" не дає жодного шансу для вагань і недовіри заявленому статусу.

Курган обійм, калейдоскоп рукостискань, безкінцева стрічка розмов, подяк і щирих зізнань довели, що ми були й лишаємося улюбленцями молоді. Нарваної, катеґоричної та легкої на підйом.

Це був виснажливий презентаційний тур, але він багатьом українцям підсвітив постать великого Анатолія Лупиноса та Володимира Ущаповського!

Ми пролонґували їх в онтологічному статусі присутніх, відштовхуючися від формули: «Людина живе доки про неї пам'ятають інші». І якби не книги, то не було б усього з переліченого вище, а якби не внутрішня філантропічна пружина Геннадія Сікалова, то  і самих книг не було б на білому світі.

Це була особлива мандрівка! Адже цього разу ми везли у товстобоких валізах великі сенси та шляхетні призначення від "Останній Бастіон".

І кожен наш наступний такий польовий аґіт-рейд ґеометричною експонентою масштабує спільноту  свідомих. Дякую кожному правильному середовищу, яке сприяло нам у наших заходах:

- орґкомітету Фестивалю нескореної Nації "Холодний Яр",

- "Правому сектору" Львівщина;

- біло-синьому вболівальницькому руху WBC;

- уболівальникам львівських "Карпат";

- "Національному Корпус" Рівного.

Щиро дякую вам левові серця і неохопні душі. Ви круті та неймовірні!

P.S. І найголовніше, дякую Андрію Волошину за те, що міцно і невтомно тримав кермо; ти — айрон-мен!

Автор : Головред Дмитро Савченко
Читайте також:
Кримінал
Їх відмовилися захищати усі адвокати Тернопільщини
20 травня, 10:20
Світ
Міграційна криза, спровокована кремлівським бункерним щуром, зазнала поразки, як і його сумнозвісна "військова спецоперація" проти України.
06 травня, 07:17
Війна
Тривалі перемовини з командуванням російських окупаційно-терористичних сил у Маріуполі дали позитивний результат для оточених містян.
01 травня, 18:21