Охорона путіна вводить до Москви бронетехніку

СВІТ
01.11.2023, 13:27
Охорона путіна вводить до Москви бронетехніку

ФСО оголосила про навчання. Що відбувається насправді?

Після повідомлень кремлівських «інсайдерів» про смерть путіна його прессекретар Пєсков назвав їх «містифікацією» та «абсурдною інформацією».

«Жодних немає двійників..., з ним все добре, це чергова «утка», абсолютно», — заявив Пєсков, додаючи, що подібні повідомлення викликають у Кремлі лише усмішку.

Тим часом Федеральна служба охорони (ФСО), яка відповідає за безпеку путіна та вищих кремлівських чинів, несподівано оголосила про військові навчання в Москві на випадок путчу.

У повідомленні зазначається, що «відпрацьовуватиметься збройний захист ключових державних будівель».

Навчання відбудуться 1–3 листопада на території комплексу будівель адміністрації кремлівського диктатора, Будинку уряду, Ради Федерації та Держдуми, повідомляє пропагандистське інформаційне агенство «РИА Новости» із посиланням на прес-службу ФСО.

У ході навчань до Москви введуть бронетехніку, попереджає служба, додаючи, що обмеження на пересування містян запроваджувати не планується.

Навчання здійснюватимуться «у взаємодії з підрозділами правоохоронних органів та екстрених служб російської федерації», а їхньою метою буде відпрацювання «практичних питань службової діяльності» — повідомляє ФСО.

Нагадаємо, що, за твердженням кремлівських «інсайдерів», зараз владу у своїх руках намагається сконцентрувати Патрушев. Якщо вірити цій версії, то серед членів різних кремлівських кланів йде поки що «холодна війна» за владу та вплив.

Саме в контексті цього протистояння Кадирову було передане важке озброєння банди «Вагнера». Також стверджується, що Кадирова патронує Золотов, з яким у нього довірчі стосунки.

Кадиров за наказом Кремля сформував 2 нових батальйони, один з яких очолив убивця Нємцова Геремеєв. При цьому путінська маріонетка назвала батальйони іменами героїв чеченського народу Шейха Мансура і Байсангура Беноєвського, які все своє життя билися з московитами.

вибір редакції
Читайте також:
Війна
путіну не можна дати перемогти в Україні.
19 лютого, 16:38
Опінії
Не знаю, чи планував це Навальний, але бодай своєю смертю він допоміг Україні.
17 лютого, 07:14
Війна
Протягом року московія виробила 4 млн артилерійських снарядів та кілька сотень танків.
16 лютого, 15:18
Війна
Тижневі показники переробки нафти на росії впали до найнижчого рівня за майже 2 місяці.
06 лютого, 15:10
Війна
Окупанти намагались збити український БПЛА з комплексу С-400, однак збиття не виявилось ефективним.
31 січня, 11:45
Світ
Для захисту путіна там навіть встановили зенітний комплекс «Панцир-С1»
29 січня, 18:07