Окупація України: Зеленський та Коломойський зуміли “взяти” абсолютну владу

ПОЛІТИКА
05.10.2021, 15:00
Окупація України: Зеленський та Коломойський зуміли “взяти” абсолютну владу
Фото: Фейсбук

Українські політики коментують інформацію про відсторонення Разумкова від посади спікера ВР.

Україна перетворюється на зелену диктатуру офшорників - такий лейтмотив висловлювань українських політиків та політтехнологів щодо протиправного рішення Ради відсторонити спікера Разумкова від засідань. 

“Разумкова з порушенням регламенту усунули від засідань. Так хоч наш “цар” з Банкової… Зелена диктатура офшорників Зеленського та Коломойського в дії. Вітаємо...це тепер практично “госдума рф”, - написав юрист-міжнародник Андрій Смолій.

Освячено” Путіним?

“Скидати спікера Верховної Ради, знищуючи парламентаризм і будуючи путінізм в Україні, Зеленський вирішив акурат у день народження путіна - 7 жовтня.
Більш ніж символічно
”, - зауважив нардеп Володимир В'ятрович.

Політика перетворюється на фарс. З елементами насаджування в Україні диктатури”, - переконаний політтехнолог Віктор Таран.

“Після сьогоднішнього протиправного голосування в парламенті по відстороненню Разумкова - мрія Зеленського про переїзд офісу президента, парламенту і уряду сповниться… Щоправда, Зеленський цього переїзду не побачить, бо буде сидіти у цей час у в’язниці за державну зраду і корупцію”, - вважає ексміністр інфраструктури України Володимир Омелян.

Очевидно, що голоси за відсторонення спікера дали слуги”, За Майбах Коломойського та депутати з ручної фракції Довіра.

Хто б сумнівався як говориться.

Абстрагуючись від сірої постаті Разумокова”, єдине, що необхідно уточнити: мова йде про диктатуру не під зеленим прапором, а під біло-синім.

Саме такого кольору прапор держави Ізраїль.

Ба більше, називаючи речі власними іменами, замість слова диктатура, слід називати слово окупація.

До слова, - це окупація з усіма її атрибутами, в тому числі з можливим примусовим вивозом з України всього цінного під контролем спецслужб країни-окупанта.

Врешті саме для цього вся ця каша і заварювалася.

Читайте також:
Політика
З 27.12.2022 до 09.01.2023 року «Слуга народу» Єгорова-Луценко не пішла у відпустку, а дистанційно керувала обласною радою з Франції
27 вересня, 11:35
Опінії
Почув від однієї посвяченої людини, як відбувалась підсадка «слуг народу» в недекларований рай.
06 вересня, 07:08
Опінії
Чи є можливість, аби контракти вигравали не гандболісти-племінники "слуг народу"? Певно, що є, але вони поза увагою міністерств.
30 серпня, 17:42
Полтава
Як "Слуга неукраїнського народу" Сергій Іващенко реагує на критику.
08 серпня, 10:21
Політика
Дмитро Копанчук, який є депутатом міськради на Львівщині, виїхав з України під приводом супроводу батька з інвалідністю й не повернувся.
06 серпня, 10:07