Окупація України: Зеленський та Коломойський зуміли “взяти” абсолютну владу

ПОЛІТИКА
05.10.2021, 15:00
Окупація України: Зеленський та Коломойський зуміли “взяти” абсолютну владу
Фото: Фейсбук

Українські політики коментують інформацію про відсторонення Разумкова від посади спікера ВР.

Україна перетворюється на зелену диктатуру офшорників - такий лейтмотив висловлювань українських політиків та політтехнологів щодо протиправного рішення Ради відсторонити спікера Разумкова від засідань. 

“Разумкова з порушенням регламенту усунули від засідань. Так хоч наш “цар” з Банкової… Зелена диктатура офшорників Зеленського та Коломойського в дії. Вітаємо...це тепер практично “госдума рф”, - написав юрист-міжнародник Андрій Смолій.

Освячено” Путіним?

“Скидати спікера Верховної Ради, знищуючи парламентаризм і будуючи путінізм в Україні, Зеленський вирішив акурат у день народження путіна - 7 жовтня.
Більш ніж символічно
”, - зауважив нардеп Володимир В'ятрович.

Політика перетворюється на фарс. З елементами насаджування в Україні диктатури”, - переконаний політтехнолог Віктор Таран.

“Після сьогоднішнього протиправного голосування в парламенті по відстороненню Разумкова - мрія Зеленського про переїзд офісу президента, парламенту і уряду сповниться… Щоправда, Зеленський цього переїзду не побачить, бо буде сидіти у цей час у в’язниці за державну зраду і корупцію”, - вважає ексміністр інфраструктури України Володимир Омелян.

Очевидно, що голоси за відсторонення спікера дали слуги”, За Майбах Коломойського та депутати з ручної фракції Довіра.

Хто б сумнівався як говориться.

Абстрагуючись від сірої постаті Разумокова”, єдине, що необхідно уточнити: мова йде про диктатуру не під зеленим прапором, а під біло-синім.

Саме такого кольору прапор держави Ізраїль.

Ба більше, називаючи речі власними іменами, замість слова диктатура, слід називати слово окупація.

До слова, - це окупація з усіма її атрибутами, в тому числі з можливим примусовим вивозом з України всього цінного під контролем спецслужб країни-окупанта.

Врешті саме для цього вся ця каша і заварювалася.

вибір редакції
Читайте також:
Опінії
Кодло під назвою "Слуги народу" продовжує паразитувати на патріотичній темі. Цього разу вже до мертвих Героїв свої лапи простягли.
28 жовтня, 19:18
Війна
Ковальов заявив, що його підірвали українські диверсанти
30 червня, 13:49
Політика
СБУ провела обшук у Галини Третьякової. Аналіз інтернет-трафіку її телефону показав постійні контакти із російськими абонентами.
07 червня, 14:58
Кримінал
Депутата спіймали на «гарячому» під час отримання хабара у розмірі 558 тис. грн
28 січня, 19:23
Опінії
...Це – не адюльтер, це – державна зрада!
20.12.2021, 09:42