Окупанти наводять понтонну переправу на Херсонщині

ВІЙНА
26.07.2022, 09:23
Окупанти наводять понтонну переправу на Херсонщині
Фото: Telegram

Інженерні підрозділи російських окупаційно-терористичних сил почали споруджувати плавучий міст між берегами річки Інгулець.

Відповідний ролик із зони проведення бойових дій оприлюднив воєнно-політичний оглядач групи "Інформаційний спротив" Олександр Коваленко у Telegram.

Як вдалося з'ясувати, росіяни нашвидкуруч наводять понтонну переправу паралельно пошкодженому від прицільних артилерійських ударів Дар'ївському мосту.

«Тим часом, передчуваючи недобре, непрохані окупанти почали швидко покращувати свої логістичні артерії на Півдні. І на що вони розраховують? Адже Збройні Сили України вже показали, як потрапляють буквально у монетку, що ствольною, що реактивною артмлерією. Ну, хай будують свою понтонну переправу, суїцидники... ХайMARS уже заряджають!», – прокоментував ситуацію Олександр Коваленко.

Фактично, командування терористичного контингенту РФ стало нарешті розуміти своє невигідне становище на Півдні, тому оперативно лаштує шпарини у дірявому фронті.

Насамкінець "Останній Бастіон" нагадує читачам, що ЗСУ пошкодили всі підконтрольні росіянам мости, які ведуть до тимчасового окупованого Херсона.

Читайте також:
Війна
Росіяни активно застосовують всю наявну у них авіацію та артилерію на Південному фронті. Проте навіть це не зупиняє наших захисників.
28 вересня, 19:45
Війна
Московити перекинули 5 полків ВДВ на Мелітопольський напрямок
18 вересня, 10:55
Війна
Протягом минулої доби відбулося 24 бойових зіткнення.
16 вересня, 09:35
Війна
Протягом минулої доби відбулося 25 бойових зіткнень.
15 вересня, 09:00
Війна
Протягом минулої доби відбулося 34 бойових зіткнення.
13 вересня, 09:55
Війна
Протягом минулої доби відбулося 30 бойових зіткнень.
12 вересня, 10:15