Окупанти наводять понтонну переправу на Херсонщині

ВІЙНА
26 липня, 09:23
Окупанти наводять понтонну переправу на Херсонщині
Фото: Telegram

Інженерні підрозділи російських окупаційно-терористичних сил почали споруджувати плавучий міст між берегами річки Інгулець.

Відповідний ролик із зони проведення бойових дій оприлюднив воєнно-політичний оглядач групи "Інформаційний спротив" Олександр Коваленко у Telegram.

Як вдалося з'ясувати, росіяни нашвидкуруч наводять понтонну переправу паралельно пошкодженому від прицільних артилерійських ударів Дар'ївському мосту.

«Тим часом, передчуваючи недобре, непрохані окупанти почали швидко покращувати свої логістичні артерії на Півдні. І на що вони розраховують? Адже Збройні Сили України вже показали, як потрапляють буквально у монетку, що ствольною, що реактивною артмлерією. Ну, хай будують свою понтонну переправу, суїцидники... ХайMARS уже заряджають!», – прокоментував ситуацію Олександр Коваленко.

Фактично, командування терористичного контингенту РФ стало нарешті розуміти своє невигідне становище на Півдні, тому оперативно лаштує шпарини у дірявому фронті.

Насамкінець "Останній Бастіон" нагадує читачам, що ЗСУ пошкодили всі підконтрольні росіянам мости, які ведуть до тимчасового окупованого Херсона.

вибір редакції
Читайте також:
Війна
Сватове і Старобільськ – головні вузлові логістичні точки для російських окупаційно-терористичних сил, там поспішно будують лінію оборони.
09:18
Війна
Окупаційно-терористичному контингенту РФ не солодко на українському Сході, їхні лави рідіють від вогняних "подарунків" наших захисників.
вчора, 20:56
Війна
Жоден зайда з РФ, який із мечем і лихими намірами прийшов на нашу землю, – обов'язково поляже, але вже не від меча.
23 вересня, 20:56
Війна
Залишена під час втечі росіянами причіпна гармата калібру 152 міліметрів 2А36 "Гіацинт-Б" тепер служитиме Збройним Силам України.
22 вересня, 19:45
Війна
Бійці окремих частин і підрозділів Військово-морських сил України мужньо протистоять російським окупантам на закріплених ділянках фронту.
21 вересня, 18:01
Війна
Наперекір оприлюдненій інформації від Інституту вивчення війни (ISW), підрозділи Сил оборони України досі не увійшли у село Киселівка.
13 вересня, 20:36