«200-х» туристів із РФ повертають додому у рефрижераторах

ВІЙНА
24 липня, 17:09
«200-х» туристів із РФ повертають додому у рефрижераторах

Тіла сотень загиблих російських окупантів і терористів на українських полях та в українських лісах продовжують гнити й розкладатися.

Відомості про це оприлюднили на офіційній Facebook-сторінці Оперативного командування "Південь" Збройних Сил, інформує медіаагенція "Останній Бастіон".

Зазначається, що для недопущення екологічного лиха через смердючі залишки росіян, їх мішками завантажують у спеціально підготовлені вагони-холодильники, які мають надалі їхати на Схід.

«Плацкарт із "кондиціонером" – так рашисти повертаються до дому зі спекотного Півдня України. Без вагонів РЖД (рашистської желєзной дарогі) ніяк! Вочевидь, в усипальних вагонах їм буде якраз. Бо не треба проходити зі своїм непотрібним "миром" до нас», – заявили у пресслужбі ОК "Південь" ЗСУ.

Водночас слід додати, що ситуація з тілами вбитих солдатів російського окупаційно-терористичного контингенту залишається вкрай напруженою, бо Кремль не поспішає забирати тисячі решток своїх рабів у зелених одностроях.

Між тим, як раніше повідомляв "Останній Бастіон", жителі фіно-угорської Республіки Комі повстали проти вирубки лісу московитами, але не проти війни в Україні.

«200-х» туристів із РФ повертають додому у рефрижераторах_1
вибір редакції
Читайте також:
Політика
Єдиновірці олігарха-українофоба Ігоря Коломойського планують змурувати в Україні "новий Ізраїль", де українцям не буде місця.
19 листопада, 19:12
Світ
Ентоні Делука в штаті Пенсільванія та Барбара Купер у Теннессі, які померли у жовтні, виграли вибори до Палати представників США
10 листопада, 11:25
Війна
Спершу одиниці та десятки, тепер уже сотні, а невдовзі – тисячі щойно мобілізованих чоловіків РФ назавжди зникнуть в українському чорноземі.
04 листопада, 09:12
Політика
Саме так потрактували користувачі соціальних мереж привітання 5-го Президента України "коронованого" китайського диктатора Сі Цзіньпіна.
25 жовтня, 20:56
Опінії
Владімір Путін так сміливо користується методичкою Адольфа Гітлера, що складається враження, він не в курсі, чим все закінчилося.
06 жовтня, 18:34
Політика
Слуга народу Микола Тищенко заявив про звільнення від окупантів Лівану. Чекаємо заяви Зеленського про звільнення Африки.
02 жовтня, 15:30