Окупанти неспроможні вести сучасну війну

ВІЙНА
12 серпня, 16:30
Окупанти неспроможні вести сучасну війну

путін готує ядерний вибух на Запорізькій АЕС

Західні експерти констатують, що війна в Україні показала, що московія не може вести сучасну війну ні організаційно, ні технічно.

Ординське озброєння у переважній більшості також застаріло. Ані засоби ППО, ані авіація не змогли показати свою ефективність. Орда так і не спромоглася завоювати повітряне панування в Україні.

Ординські ВПС продемонстрували низький рівень живучості під час військових дій. Москва втратила в Україні дві ескадрильї найновіших Су-35.

Збройні сили України у багатьох випадках змогли успішно нейтралізувати авіацію російської армії. Втрата двох ескадрилій новітніх винищувачів Су-35, за даними Генштабу ЗСУ, підтверджують цей факт.

Дві знищені ескадрильї ворожих сил налічували близько 24 винищувачів. Лише за останній тиждень українські захисники збили 27 повітряних цілей ординської окупаційної армії.

Через великі втрати в авіаційній техніці ординці мають намір задіяти у війні проти України застарілі бомбардувальники Су-24М, які раніше були виведені з бойового складу.

Атака на базу ВПС московії в Криму (Саки) продемонструвала Москві, що ординці більше не мають безпечного тилу на окупованих територіях України – ні в Криму, ні на Донбасі.

Нагадаємо, що останніми даними в результаті обстрілу бази 9 серпня в Саках було знищено не менше трьох Су-30 та шести Су-24.

І хоча ЗСУ офіційно не підтверджує інформацію, що ординську базу ВПС було обстріляно далекобійними американськими РСЗВ HIMARS, практично всі коментатори та експерти заявляють, що ця атака стала можливою завдяки надходженню на озброєння ЗСУ нових реактивних снарядів для HIMARS з дальністю до 300 км.

На цьому тлі Москва вирішила задіяти свій останній козир – ядерний шантаж. Небезпечна ситуація складається довкола Запорізької АЕС.

Ординські окупанти розмістили на атомній станції артилерію та військову техніку, обстрілюючи українські міста з території АЕС. При цьому Москва цинічно та нахабно, на очах усього світу обстріляла територію, що прилягає до АЕС, оголосивши, що це нібито зробили українці.

Кремль активно задіяв всю свою агентуру у західних країнах, що просуває ідею заморожування конфлікту та початку переговорів, бо є реальна загроза виходу ситуації з-під контролю та радіоактивного зараження Європи.

На думку ряду експертів, кремлівський бункерний щур владімір путін готується до гібридного ядерного удару, підірвавши Запорізьку АЕС зі звинуваченням української сторони, щоб змусити Європу та США чинити тиск на Україну та припинити військові дії.

Про те, що ця загроза реальна свідчить заява путінського «дублера» Медведєва, який написав буквально таке: «Не варто забувати, що в Європейському союзі є атомні станції. І випадковості там також можливі...»

Україна та багато експертів на Заході відкрито закликають США та НАТО негайно вжити ефективних заходів щодо запобігання ядерній загрозі з боку московітської орди та звільнити Запорізьку АЕС від ординських окупантів.

Крім того, звучать заклики до Вашингтона попередити Кремль, що у разі виконання ядерного теракту на Запорізькій АЕС буде завдати ядерний удар у відповідь безпосередньо по путіну.

Автор : Відділ моніторингу
вибір редакції
Читайте також:
Світ
Урядовці провідних країн виступили зі спільною заявою щодо безпеки цивільних ядерних об’єктів під час збройних конфліктів
22 вересня, 13:55
Війна
Щорічно 21 вересня у світі відзначається Міжнародний день миру, щоб підкреслити безглуздість воєн
21 вересня, 11:15
Війна
Загнані у безвихідь кремлівський бункерний щур і його банда воєнних злочинців підготували кривавий сценарій для українських дітей.
10 вересня, 20:27
Світ
Військово-космічні сили ресурсної федерації московії не обмежують свої терористичні рейди українським повітряним простором.
09 вересня, 20:27
Війна
Вчора на ЗАЕС завезли ще 2 БТР та 6 спеціальних вантажівок.
23 серпня, 14:36
Війна
росія роками готувалася до війни з Україною і обходила західні санкції
08 серпня, 15:59