Окупанти «увічнили» організатора псевдореферендуму у Криму

ПОЛІТИКА
10 вересня, 08:18
Окупанти «увічнили» організатора псевдореферендуму у Криму
Фото: Twitter

У Сімферополі встановили дошку на честь агента Кремля Григорія Іоффе, відомого своєю українофобською позицією.

Відповідні знимки з місця події виклали у Twitter ті кримчани, які не перейшли на бік аґресора, інформує аґенція "Останній Бастіон".

Меморіальна табличка встановлена на стіні багатоповерхового будинку по вулиці Тургенєва, 20, в якому політик постійно проживав із 1999 року до своєї смерті у 2020 році.

На урочисте відкриття завітали так звані "офіційні особи" з окупаційної адміністрації — відверті колаборанти Сергій Аксьонов і Володимир Константінов, які назвали свого померлого колегу-сепартиста "будівничим нового російського Криму".

Зауважимо, що Григорій Іоффе стояв на чолі робочої групи, яка організувала у березні 2014 року прокремлівський псевдореферендум на українському півострові, а у часи окупації сприяв у так званій "законодавчій легітимізації анексії".

Своєю чергою, "Останній Бастіон" нагадує читачам, що путінський режим привчає дітей з усієї Росії вбивати "ненависних українців" у спецтаборах на території Криму.

Читайте також:
Делегація щойно обраних до парламенту ФРН депутатів від прокремлівської партії "Альтернатива для Німеччини" прибула до Києва.
09 листопада, 11:24
Російська пропагандистка радіє також, що через дії Росії в Україні будуть мерзнути пацієнти в лікарнях.
01 листопада, 18:06
Кремлівська пропаганда продовжує пробивати чергове дно. Тепер кривавих путінських найманців представлять "миротворцями" й "захисниками".
23 жовтня, 16:07
Кремлівський бункерний щур, якому чхати на власний народ, переконує світ щеплюватися сумнівним препаратом "Спутник V".
22 жовтня, 11:52
Донська річкова флотилія РФ поповнилася новим судном, названим на честь рецидивіста і терориста Арсена Павлова (він же "Моторола").
21 жовтня, 11:58
На Московії спрогнозували масове дезертирство і паніку у лавах Збройних Сил України у разі повномасштабного наступу держави-агресора.
27 вересня, 12:04