Окупанти вивозять підлітків з Луганщини до Чечні на «перевиховання»

ВІЙНА
19.11.2022, 13:52
Окупанти вивозять підлітків з Луганщини до Чечні на «перевиховання»

кадиров повідомив, що з підлітками проводитиметься «профілактична робота з метою військово-патріотичного виховання»

З тимчасово окупованої Луганської області «кадирівці» вивезли 200 підлітків на так званий «військово-патріотичний» вишкіл.

Про це інформує Центр національного спротиву (ЦНС).

Зазначається, що сьогодні на тимчасово окупованих територіях Донеччини та Луганщини владу посилює голова Чечні рамзан кадиров, зокрема його бойовики вивозять з України техніку з підприємств та коштовності.

Також до Луганська прибув лояльний до Кадирова прокурор з Дагестану Глєб Михайлов, він тепер призначає своїх поплічників у регіоні.

«Першим результатом співробітництва стало відряджання в Чечню на «військово-патріотичне виховання» 200 важких підлітків. Дітей привезли до Республіки за федеральною програмою «Підлітки росії». За словами Кадирова, з ними проводитиметься «профілактична робота з метою військово-патріотичного виховання», – йдеться у повідомленні.

Крім того, ЦНС повідомляє про прибуття до Донецька чеченських делегацій, які контролюють виконання зобов'язань перед Рамзаном Кадировим.

«Зокрема на тижні в Донецьк приїздили т.зв. міністр інформації Чечні Ахмет  Дудаєв, депутат парламенту Чечні Джамалай Закрієв та радник кадирова Умар Даудов. Разом з ними Донецьк відвідала чеченська співачка Еліна Муртазова», – зазначає центр.

Читайте також:
Війна
Чи планує старий кремлівський бункерний щур, схибнутий на реконструкції Другої світової війни, спрямувати малечу на фронту, – нині невідомо.
28 січня, 18:37
Світ
росія і Білорусь спільно відповідатимуть за злочини в Україні, - рішення ПАРЄ щодо спецтрибуналу
26 січня, 14:25
Війна
За підрахунками СБУ, дії Олега Тимошина спричинили загибель 88 та поранення 240 мирних українців
24 січня, 15:16
Кримінал
Масову загибель біоресурсів у Каховському водосховищі у межах Запорізької, Дніпропетровської та Херсонської областей спричинили окупанти.
19 січня, 19:26
Війна
Європарламент закликає до створення міжнародного трибуналу щодо злочинів агресії росії та білорусі проти України
19 січня, 16:01
Війна
російські окупанти вели вогонь по місту з артилерії
19 січня, 12:01