Олександр Качний мав стати російським «гауляйтером» Київської області, - ЗМІ

ПОЛІТИКА
14 жовтня, 15:05
Олександр Качний мав стати російським «гауляйтером» Київської області, - ЗМІ

Сам Качний цього не приховував і відкрито погрожував колегам-депутатам і журналістам.

Як повідомляють джерела ЗМІ, нардеп Олександр Сталіноленович Качний після вторгнення російських військ в Україну мав очолити Київську область.

Причому, сам Качний цього не приховував і відкрито погрожував колегам-депутатам і журналістам.

Однак, що дивно, незважаючи на це, Качний спокійно живе собі в Києві і справно відвідує засідання Верховної Ради.

І СБУ чомусь його не затримує. У чому ж секрет? Можливо, в рибі? Справа в тому, що Качний — рибник.

У часи, коли Олександр Качний був головою департаменту рибного господарства при міністерстві агрополітики, він займався лобіюванням інтересів фірм, які належали йому та його брату.

Так, під час розподілу квот на вилов риби підприємство братів Качних «Дана-південь» отримало дозвіл, незважаючи на порушення термінів подачі заявки. Хоча більше двох десятків інших компаній саме на цій підставі залишилися без дозволів. Це призвело до скандалу і звільнення чиновника.

У 2006 році міністр агрополітики Олександр Барановський, виступаючи на засіданні кабінету міністрів, звинуватив у корупції керівника департаменту рибного господарства.

Після наради уряд прийняв рішення ліквідувати відомство, на чолі якого стояв Олександр Сталіноленович Качний, а його функції передати структурам в Мінагрополітики.

Керівника Держдепартаменту рибного господарства звинувачували в тому, що замість державної політики щодо розведення і переробки риби він займався власним бізнесом. За словами Барановського, Олександр Качний і члени його сім’ї володіють п’ятнадцятьма підприємствами, які імпортують рибу в Україну.

Громадський рух «Чесно» повідомляє, що за час перебування на посаді голови облради Олександр Сталіноленович Качний став фігурантом кількох антикорупційних розслідувань.

Так, з дозволу Качного облрада віддала тридцять тисяч гектарів лісу Дніпровсько-Тетерівського лісгоспу поблизу села Сухолуччя в користування громадській організації «Товариство мисливців і рибалок «Кедр».

Засновниками цієї організації є Юрій Бойко (перший номер у списку ОПЗЖ) та колишні парламентарі - «регіонали» Володимир Демішкан і Сергій Тулуб. Юридична адреса клубу була у селі Нові Петрівці, де знаходиться «Межигір’я»[4].

Ну і що, що рибник? Однак тут варто згадати, що Юрій Арістов, нардеп з найближчого оточення Зеленського — теж відомий риботорговець. І свого часу мав з Качним спільні справи. Може, це і тримає на плаву «сальдо» київської області?

Джерело: ord-ua.com
 

Читайте також:
Війна
Зрадник намагався встановити і передати агресору місця базування підрозділів ЗСУ, Служби безпеки та Національної поліції.
08 листопада, 11:25
Війна
В тимчасово окупованому Сіверськодонецьку в аварії загинув соратник Киви.
18 жовтня, 09:00
Опінії
Зеленський присвоїв звання «Герой України» Олегу Ширяєву, координатору проросійської організації «Патріоти-За життя».
01 жовтня, 15:35
Війна
У Харкові суд оголосив вирок депутату сільської ради, який погодився співпрацювати із росіянами.
23 серпня, 15:05
Війна
У Верховній Раді 16 законопроєктів про колабораціонізм лежать без руху. Там немає жодного системного рішення.
22 серпня, 18:25
Кримінал
Кремлівські спеціальні служби знайшли дурнів, які за вигадану винагороду роблять «чорну справу». У Запоріжжі полюють на армійські машини.
21 серпня, 19:22