Олігархи Тімченко і Ротенберги отримали громадянство Суомі незаконно

СВІТ
08 лютого, 21:34
Олігархи Тімченко і Ротенберги отримали громадянство Суомі незаконно
Фото: Ilta-Sanomat

Колишній керівник фінляндської (національної) Поліції безпеки Сеппо Невала особисто сприяв легалізації путінських гаманців у 1999 році.

Такі відомості на своїй Twitter-сторінці виклав радник президента Фінляндії із зовнішньої політики у 1994-1999 роках Алпо Русі, передає медіаагенція "Останній Бастіон".

За його словами, російські олігархи Гєннадій Тімченко, Аркадій і Боріс Ротенберги подали офіційні заяви на отримання громадянства влітку 1998 року, але довго не отримували схвалення.

«На прохання президента Мартті Агтісаарі наша експертна група тоді здійснила розслідування. За її підсумками було рекомендовано Міністерству внутрішніх справ і державній Міграційній службі відхилити документи прохачів. Але безпосереднє втручання директора Поліції безпеки – впливового члена урядової Соціал-демократичної партії – змінило ситуацію.

Взимку 1998-1999 року пан Невала зустрівся зі своїм російським колегою – головою ФСБ Владіміром Путіним. Це позитивно вирішило долю Тімченка і Ротенбергів. Тобто, Путін вплинув на керівника нашої спецслужби, який досі уникає відповідати за вчинене правопорушення. За моїми відомостями, пан Невала отримав чималий хабар готівкою від головного російського чекіста, а нині – кривавого президента», – зазначив Алпо Русі.

Водночас "Останній Бастіон" закликає читачів не забувати про те, що цієї весни у Суомі відбудуться парламентські вибори, а вже за рік – президентські, на яких РФ має намір висунути своїх агентів впливу.

Читайте також:
Кримінал
Команда з 24 осіб розпочне «допомогу кіпрській поліції» відразу ж після прибуття на острів у східному Середземномор'ї.
06 грудня, 11:10
Економіка
Біткоїн-біржа ATAIX Eurasia припинить обслуговування росіян. На вивід грошей дали 10 днів.
05 грудня, 16:05
Війна
Кремль намагається придушити публічну незгоду дружин російських солдатів, зокрема шляхом підкупу або ж їх дискредитації в інтернеті.
02 грудня, 12:46
Війна
Тричі судимий серійний вбивця із Сахаліну Денис Горін вирушив на війну в Україну.
23 листопада, 15:13
Війна
Миколу Оголобяка, людожера-сатаніста, засудили до 20 років колонії за ритуальні вбивства російських підлітків у Ярославлі.
21 листопада, 18:10
Кримінал
20 грудня у підмосковній Дубні очікується продовження війни силовиків. Цього дня на росії відмічають «День ФСБ».
15 листопада, 11:41