ООН працює на перемогу росії. Гутерреш і Лавров ведуть секретне листування по зерновій угоді

ПОЛІТИКА
08 вересня, 14:06
ООН працює на перемогу росії. Гутерреш і Лавров ведуть секретне листування по зерновій угоді

Гутерреш пропонує Лаврову повернутися до зернової угоди. Але так, щоб вона працювала на перемогу росії у війні.

В розпорядженні журналістів BILD опинилася просто вибухонебезпечна переписка, як вони стверджують, генсека ООН Гутерреша та очільника МЗС Московії Лаврова.

У листі нібито Гутерреш пропонує Лаврову повернутися до зернової угоди. Але так, щоб вона працювала на перемогу Московії у війні.

Пропозиція складається з чотирьох пунктів. Чотирьох «конкретних наріжних каменів угоди між Секретаріатом ООН і Московією, яка має «призвести до відновлення Чорноморської ініціативи». Всі вони обнуляють санкції проти Московії.

Суть стисло.

Пропозиція 1.

Гутерреш пропонує скасувати фінансові санкції, запроваджені ЄС проти «російського свльськогосподарського банку» (РСХБ), який відключений від  SWIFT. Зокрема, для обходу санкцій генсек ООН пропонує використовувати спеціально засновану дочірню компанію російського банку під назвою «RSHB Capital S.A.» та підключити її до системи SWIFT. Простими словами: глава ООН хоче створити фейковий банк, який буде обходити санкції ЄС проти російських банків.

Пропозиція 2.

Гутерреш пропонує страхувати російські судна, які будуть вивозити зерно, від українських атак. «Страхова компанія спільного фінансування з ООН для російського експорту продовольства та добрив може запрацювати з Lloyd's протягом 4-6 тижнів», - написано в листі. Глава ООН пропонує не лише «страхування вантажів для російського експорту продовольства та добрив», але також страхування «каско та P&I». Страхування «каско» це страхування суден, які використовуються для транспортування, а «P&I» — це комплексне страхування відповідальності за збитки, завдані третім особам.

Пропозиція 3.

Розблокування рахунків російських виробників добрив в Європі. Розблокування російських грошей, які працюють на вбивство українців. В листі зазначається, що ООН «опрацьовує» це питання.

Пропозиція 4.

«Забезпечити ефективний доступ російських суден, які перевозять продукти харчування та добрива, до портів ЄС через швидкі портові дозволи». А саме, «Організація Об’єднаних Націй готова вивчити подальші варіанти полегшення доступу російських суден до портів ЄС, пов’язаних із торгівлею сільськогосподарською продукцією, включно зі спрощеними процедурами видачі відповідних дозволів, у тому числі перед виходом із російських портів».

Видання стверджує, що з цією метою представники Гутерріша в ООН вже провели переговори з Європейською комісією та Німеччиною, Бельгією, Іспанією та Нідерландами.

Звісно, якщо Гутерреша притиснути до стінки, він скаже «я це не писав, це фальшивка». Але питання в тому, що BILD звернувся до всіх, хто згаданий в цьому листі. SWIFT, Lloyd’s та інші. Жоден гравець не заперечував того, що там написано.

А Reuters підтверджує, що Гутерреш надіслав Лаврову «низку пропозицій, спрямованих на відновлення зернової угоди».

Автор : Відділ моніторингу
Читайте також:
Політика
Для нього небо над Абу-Дабі розфарбували у кольори прапора московії.
06 грудня, 15:00
Війна
Кремль перейшов до конфлікту на виснаження українського війська. Мета росії: деморалізувати прихильників України та самих українців.
03 грудня, 13:09
Опінії
У рейтингу видання Politico він випередив президента Туреччини Ердогана.
29 листопада, 14:10
Війна
Пентагон передасть Ізраїлю десятки тисяч артснарядів. Раніше Їх обіцяли Україні.
23 жовтня, 06:45
Опінії
Україну в 2019 році хакнули. Президент отримав в свої руки необмежену владу. Скрізь. Там, де не змогли зразу, дістали потім.
21 жовтня, 10:41
Війна
У Анкарі впевнені, що саме Ізраїль відповідальний за теракт, що стався у лікарні Гази.
21 жовтня, 06:51