ОПЗЖ допомагає окупантам здійснювати геноцид маріупольців

ВІЙНА
01.04.2022, 18:52
ОПЗЖ допомагає окупантам здійснювати геноцид маріупольців
Фото: Telegram

Представники прокремлівського політичного проєкту "Опозиційна платформа – За життя" масово переходять на бік ворога на Донеччині.

Свідченням є допис із відповідним фотодоказом, викладений на офіційному Telegram-каналі радника Маріупольського міського голови Петра Андрющенка.

Він стверджує, соратники Медведчука-Киви-Бойка, які займають певні посади у територіальних громадах українського Приазов'я, добровільно стають колаборантами.

«Знайомтесь, одна з них, – пані Круліковська Тамара Анатоліївна. Староста села Виноградне. Була призначена за клопотом фракції ОПЗЖ, які взагалі дуже сильно просували тему призначення старост. І от староста (не дарма ця назва посади з самого початку викликала нездоровий присмак) не довго думаючи вже в обіймах бананової республіки та їх ватажка чеПушиліна. За нашою інформацією, ніякого примушення до співпраці в її випадку не було. Теплі обійми зради. Інформацію в СБУ вже передано», – написав Петро Андрющенко.

Водночас як вдалося з'ясувати, зрадники з ОПЗЖ також сприяють насильному вивезенню маріупольців до тимчасово окупованого Донецька і Таганрогу, де після фільтраційних заходів відправляють на росію.

Між тим, "Останній Бастіон" нагадує своїм читачам, що московитські окупанти постійно обстрілюють будівлю Червоного Хреста у Маріуполі.

Мешканці Маріуполя у тимчасово окупованому Новоазовську (25.03.2022)
Мешканці Маріуполя у тимчасово окупованому Новоазовську (25.03.2022)
Читайте також:
Політика
Міжнародна федерація боротьби допустила росіян з мітингу «Zа мир без нацизма»
15 вересня, 13:45
Війна
Окупанти обстріляли автомобіль гуманітарної організації Road to Relief, який їхав зі Слов’янська в напрямку Бахмуту
10 вересня, 14:20
Війна
Кількість постраждалих зросла майже до 40 осіб
08 вересня, 11:17
Світ
Прийшов час, щоб Пентагон надав Україні ракети великої дальності ATACMS.
07 вересня, 07:26
Кримінал
Російський терорист із незаконного збройного формування "Русич" уже місяць перебуває у комфортних умовах фінляндської тюрми.
26 серпня, 18:45
Війна
Російський бандитсько-чекістський режим пожирає своїх інфернальних дітей. Ватажки терористів-"вагнерівців" уже на концерті Іосіфа Кобзона.
26 серпня, 18:14