ОПЗЖ допомагає окупантам здійснювати геноцид маріупольців

ВІЙНА
01 квітня, 18:52
ОПЗЖ допомагає окупантам здійснювати геноцид маріупольців
Фото: Telegram

Представники прокремлівського політичного проєкту "Опозиційна платформа – За життя" масово переходять на бік ворога на Донеччині.

Свідченням є допис із відповідним фотодоказом, викладений на офіційному Telegram-каналі радника Маріупольського міського голови Петра Андрющенка.

Він стверджує, соратники Медведчука-Киви-Бойка, які займають певні посади у територіальних громадах українського Приазов'я, добровільно стають колаборантами.

«Знайомтесь, одна з них, – пані Круліковська Тамара Анатоліївна. Староста села Виноградне. Була призначена за клопотом фракції ОПЗЖ, які взагалі дуже сильно просували тему призначення старост. І от староста (не дарма ця назва посади з самого початку викликала нездоровий присмак) не довго думаючи вже в обіймах бананової республіки та їх ватажка чеПушиліна. За нашою інформацією, ніякого примушення до співпраці в її випадку не було. Теплі обійми зради. Інформацію в СБУ вже передано», – написав Петро Андрющенко.

Водночас як вдалося з'ясувати, зрадники з ОПЗЖ також сприяють насильному вивезенню маріупольців до тимчасово окупованого Донецька і Таганрогу, де після фільтраційних заходів відправляють на росію.

Між тим, "Останній Бастіон" нагадує своїм читачам, що московитські окупанти постійно обстрілюють будівлю Червоного Хреста у Маріуполі.

Мешканці Маріуполя у тимчасово окупованому Новоазовську (25.03.2022)
Мешканці Маріуполя у тимчасово окупованому Новоазовську (25.03.2022)
вибір редакції
Читайте також:
Кримінал
Спецслужбам і правоохоронним органам Естонії, Латвії та Литви варто поставитися серйозно до загрози, якою є тамтешня російська громада.
вчора, 18:42
Війна
Терористична організація буде шукати “живу силу” в українських тюрмах
вчора, 11:55
Світ
Під час дебатів до резолюції була внесена поправка “Права і справедливості”, що викликало спротив з боку опозиції.
02 грудня, 14:01
Світ
До Конгресу США внесли законопроект про визнання ПВК "Вагнер" терористичною організацією
02 грудня, 12:55
Світ
Вибухівка була в конверті, що надійшов на адресу посольства
30 листопада, 15:36
Історія
Розгром російських танкових частин
26 листопада, 12:35