Організатором вбивства журналіста Шеремета є ексголова КДБ Білорусі

СВІТ
08 квітня, 13:24
Організатором вбивства журналіста Шеремета є ексголова КДБ Білорусі
Фото: LIGA.net

Лукашенківський режим із 2012 року планував вчинити серію кривавих замахів на опозиціонерів, які мешкають в Україні.

Про це заявив колишній спецпризначенець Ігор Макар, який передав відповідні матеріали команді Володимира Зеленського, інформує видання "Белорусский партизан".

За словами ексслужбіста, серед безпосередніх замовників убивств є голова Комітету державної безпеки Білорусі у 2008-2012 роках Вадім Зайцев.

«Саме ця особа дала прямий наказ організувати ліквідацію журналіста Павла Шеремета та інших опонентів Лукашенка. Свідченням цього є слова ексспівробітника КДБ Юрія Гаркача і ексбійця спеціального антитерористичного підрозділу "Алмаз" В'ячеслава Сідоракіна, причетних до масштабної каральної спецоперації на території України, яких режим нещодавно заарештував. Їх зараз незаконно тримають у СІЗО КДБ під психотропними речовинами, вибиваючи потрібні покази», – заявив Ігор Макар.

Він також додає, що особисто надав команді Зеленського відеозвернення Сідоракіна, в якому йдеться про поставлені перед КДБ численні завдання з ліквідації опонентів Лукашенка і що після відставки Зайцева вони не змінювалися.

Своєю чергою, "Останній Бастіон" нагадує читачам, що російські та білоруські спецслужби мають певну слабкість, обираючи для виконання своїх злочинів символічні дати.

Читайте також:
Не минуло і 2-х місяців із дня захоплення влади військовими у М'янмі, як у Ніґері армія теж підняла заколот проти новообраного президента.
01 квітня, 12:14
Ексклюзивний репортаж власного кореспондента "Останнього Бастіону" з околиць окупованого Донецька.
22 березня, 23:04
"Реформовані" правоохоронці Арсена Авакова не припиняють дивувати своєю жадібністю та безкарністю.
23 січня, 19:54
Історія з очільником Конституційного суду Олександром Тупицьким стає все більш абсурдною, ніж здавалося раніше.
20 січня, 10:33
Застосування піротехніки під час святкування Нового року у середмісті італійської столиці спричинило масову загибель птахів.
02 січня, 17:14
Співробітників одного з управлінь Національної поліції міста Києва затримали "на гарячому" під час отримання неправомірної вигоди.
14.12.2020, 13:46