Організатором вбивства журналіста Шеремета є ексголова КДБ Білорусі

СВІТ
08 квітня, 13:24
Організатором вбивства журналіста Шеремета є ексголова КДБ Білорусі
Фото: LIGA.net

Лукашенківський режим із 2012 року планував вчинити серію кривавих замахів на опозиціонерів, які мешкають в Україні.

Про це заявив колишній спецпризначенець Ігор Макар, який передав відповідні матеріали команді Володимира Зеленського, інформує видання "Белорусский партизан".

За словами ексслужбіста, серед безпосередніх замовників убивств є голова Комітету державної безпеки Білорусі у 2008-2012 роках Вадім Зайцев.

«Саме ця особа дала прямий наказ організувати ліквідацію журналіста Павла Шеремета та інших опонентів Лукашенка. Свідченням цього є слова ексспівробітника КДБ Юрія Гаркача і ексбійця спеціального антитерористичного підрозділу "Алмаз" В'ячеслава Сідоракіна, причетних до масштабної каральної спецоперації на території України, яких режим нещодавно заарештував. Їх зараз незаконно тримають у СІЗО КДБ під психотропними речовинами, вибиваючи потрібні покази», – заявив Ігор Макар.

Він також додає, що особисто надав команді Зеленського відеозвернення Сідоракіна, в якому йдеться про поставлені перед КДБ численні завдання з ліквідації опонентів Лукашенка і що після відставки Зайцева вони не змінювалися.

Своєю чергою, "Останній Бастіон" нагадує читачам, що російські та білоруські спецслужби мають певну слабкість, обираючи для виконання своїх злочинів символічні дати.

вибір редакції
Читайте також:
Уродженця Чечні Алі Бакаєва, якого ФСБ РФ звинувачує у нападі на карателів так званої "Росгвардії", чекає примусова депортація.
12 жовтня, 07:59
Не минуло і 2-х місяців із дня захоплення влади військовими у М'янмі, як у Ніґері армія теж підняла заколот проти новообраного президента.
01 квітня, 12:14
Ексклюзивний репортаж власного кореспондента "Останнього Бастіону" з околиць окупованого Донецька.
22 березня, 23:04
"Реформовані" правоохоронці Арсена Авакова не припиняють дивувати своєю жадібністю та безкарністю.
23 січня, 19:54
Історія з очільником Конституційного суду Олександром Тупицьким стає все більш абсурдною, ніж здавалося раніше.
20 січня, 10:33
Застосування піротехніки під час святкування Нового року у середмісті італійської столиці спричинило масову загибель птахів.
02 січня, 17:14