«Останній Бастіон» німецькій СДП: забирайте курдських нелегалів до себе!

СВІТ
11.11.2021, 11:25
«Останній Бастіон» німецькій СДП: забирайте курдських нелегалів до себе!
Фото: Останній Бастіон

Україна не потребує дикунів працездатного віку з Близького Сходу, адже ми 8-й рік обороняємо Європу від російської навали.

Редактор інформаційної аґенції "Останній Бастіон" Геннадій Сікалов, своєю чергою, на слова німецьких політиків зауважив:

«Україна є соборною та самостійною державою, а відтак німецькі соціал-демократи мусять займатися своєю державою, де чужинці ґвалтують, грабують, убивають і по факту роками знущаються з корінного населення, зв'язаного ланцюгом "ліберально-підерастичних" цінностей. Їхні поради можуть бути прийнятними комедіантам із "95 кварталу", котрі грають роль керманичів владної верхівки України, але не можуть бути прийнятними для здорової частини українського суспільства, націленого на побудову України для українців!».

Німецькі ліві політики та їхні керманичі у Кремлі мають зарубати собі на носі: Україна не буде більше задвірками Європи й об'єктом геополітики, якою легко маніпулювати; у нас свій, власно обраний шлях.

У зв'язку з цим, тих нелегалів курдського походження, котрих Владімір Путін і Олександр Лукашенко звезли літаками до білорусько-польського кордону, істеблішмент Німеччини може розселити у себе вдома по кілька осіб, якщо він так переймається їхньою долею.

Ми не маємо жодного бажання піклуватися про загаданих "біженців", оскільки мусимо розв'язувати нагальніші для нашої нації проблеми, зокрема такі, як російська агресія та окупація.

Тому, не шановна німецька СДП, – ідіть до біса зі своїми мігрантами!

Своєю чергою, "Останній Бастіон" нагадує читачам, що навала нелегалів на Польщу – елемент гібридної агресії Кремля, спрямований проти стабільності та порядку у Східній Європі.

Автор : Останній Бастіон
Читайте також:
Метою провокації може бути звинувачення українських військових у нападі, щоб створити привід для ескалації
вчора, 21:04
Ще на початку року в Москву вивезли членів сімей дипломатів РФ
вчора, 10:02
Польські прикордонники заявили про новий штурм свого кордону групами нелегальних мігрантів із території Білорусії.
вчора, 07:48
Цим він виправдовує спільні з Москвою військові навчання у Білорусі
17 січня, 15:21
Росіяни схильні переоцінювати свої можливості та недооцінювати наші
16 січня, 15:45
Московитська пропаганда може звинуватити Україну “у застосуванні отруйних хімічних речовин проти населення Донбасу”
16 січня, 11:13