«Останній Бастіон» німецькій СДП: забирайте курдських нелегалів до себе!

СВІТ
11.11.2021, 11:25
«Останній Бастіон» німецькій СДП: забирайте курдських нелегалів до себе!
Фото: Останній Бастіон

Україна не потребує дикунів працездатного віку з Близького Сходу, адже ми 8-й рік обороняємо Європу від російської навали.

Редактор інформаційної аґенції "Останній Бастіон" Геннадій Сікалов, своєю чергою, на слова німецьких політиків зауважив:

«Україна є соборною та самостійною державою, а відтак німецькі соціал-демократи мусять займатися своєю державою, де чужинці ґвалтують, грабують, убивають і по факту роками знущаються з корінного населення, зв'язаного ланцюгом "ліберально-підерастичних" цінностей. Їхні поради можуть бути прийнятними комедіантам із "95 кварталу", котрі грають роль керманичів владної верхівки України, але не можуть бути прийнятними для здорової частини українського суспільства, націленого на побудову України для українців!».

Німецькі ліві політики та їхні керманичі у Кремлі мають зарубати собі на носі: Україна не буде більше задвірками Європи й об'єктом геополітики, якою легко маніпулювати; у нас свій, власно обраний шлях.

У зв'язку з цим, тих нелегалів курдського походження, котрих Владімір Путін і Олександр Лукашенко звезли літаками до білорусько-польського кордону, істеблішмент Німеччини може розселити у себе вдома по кілька осіб, якщо він так переймається їхньою долею.

Ми не маємо жодного бажання піклуватися про загаданих "біженців", оскільки мусимо розв'язувати нагальніші для нашої нації проблеми, зокрема такі, як російська агресія та окупація.

Тому, не шановна німецька СДП, – ідіть до біса зі своїми мігрантами!

Своєю чергою, "Останній Бастіон" нагадує читачам, що навала нелегалів на Польщу – елемент гібридної агресії Кремля, спрямований проти стабільності та порядку у Східній Європі.

Автор : Останній Бастіон
Читайте також:
Світ
Близькосхідна шиїтська теократія активно допомагає країні-агресору озброюватися та здійснює навчання операторів безпілотників.
11 серпня, 20:18
Економіка
Санкції Європейського союзу проти РФ дійсно мають розтягнутий ефект, тому нам може здаватися, що Московщина впевнено їх долає.
31 липня, 20:36
Опінії
У Брюсселі триває екстрена Рада міністрів енергетики. Маємо можливість із ними поспілкуватися одразу після прийняття складного рішення.
27 липня, 18:18
Світ
Зростання прірви між росією та її найбільшим партнером Казахстаном стала несподіваним викликом для Владіміра Путіна.
27 липня, 08:12
Опінії
Кремль каже, що у них – форс-мажор. Ну, то давно відомо, що в них там із головою повний форс-мажор, який до всього ніяк не лікується.
20 липня, 19:34
Світ
В уряді Віктора Орбана знову гучно заговорили про захист етнічної угорської меншини в Україні, якій нібито загрожують міфічні нацисти.
16 липня, 08:18