Байден спонукає Зе-команду перетворювати Україну на «відстійник для нелеґалів»

ПОЛІТИКА
03 вересня, 10:48
Байден спонукає Зе-команду перетворювати Україну на «відстійник для нелеґалів»
Фото: bastion.tv

Київ – молодший партнер Вашинґтона, особливо щодо вирішення міґраційної кризи після виведення американських військ із Афґаністану.

Таку думку в етері "Politeka Online" висловив вітчизняний політичний експерт і правозахисник Михайло Чаплига, передає інформаційна аґенція "Останній Бастіон".

За його словами, Джозеф Байден та Ентоні Блінкен в обмін на фінансову допомогу і сталу підтримку України змусили Володимира Зеленського ухвалити рішення про прийняття біженців із Афґаністану.

«Афґанська тема зараз дуже болюча для адміністрації 46-го президента США. Нашу країну мають намір перетворити на такий собі відстійник для нелеґалів звідти. За моїми даними, вітчизняне МВС звернулося до Мін'юсту з вимогою не розпродавати старі державні в'язниці, щоби туди заселити мінімум 5000 афґанців. Натомість Державна міґраційна служба вже скаржиться на неконтрольованість ситуації з біженцями», – заявив Михайло Чаплига.

Він додає, що вказаний важливий факт українське суспільство мусить зафіксувати для розуміння того, ким насправді є Байден і Зеленський, які поза демонстрацією сталої дружби наших країн грають у складну ґеополітичну гру.

«Усі ці домовленості президентів США і України матимуть жахливі наслідки вже цієї осені. Їх дарма ніхто не прораховує. Адже влада прагнутиме удавати ніби нічого не сталося, чим імовірно зажене сама себе у глухий кут», – підсумовує Михайло Чаплига.

Між тим, як раніше вже інформував "Останній Бастіон", американська влада обіцяє і надалі відстоювати сталу підтримку євроатлантичних прагнень українського народу.

вибір редакції
Читайте також:
Нікол Пашинян навмисно затягує підписання остаточного мирного договору з Ільгамом Алієвим, сподіваючися на воєнний реванш у Карабасі.
16 жовтня, 08:01
46-й американський президент не дасть українському "ґаранту" надалі перебувати у теплій ванні й зволікати у питаннях деоліґархізації.
30 серпня, 13:53
24 серпня 1991 року Україна була проголошена незалежною державою; та самостійність здобула не Українська Нація, а колоніальна адміністрація.
24 серпня, 13:16
46-й президент США Джозеф Байден запам'ятається ганебною ґеополітичною поразкою в Афґаністані, повторивши долю Джиммі Картера.
17 серпня, 08:01
"Шалений принтер" РНБО призначив ексрегіонала Юрія Васькова на посаду заступника міністра інфраструктури Олександра Кубракова.
10 серпня, 13:37
Майже 20 років минуло з часу операції "Iraq Freedom", коли американська армія ліквідувала диктаторський режим Саддама Хусейна.
03 серпня, 12:46