Байден спонукає Зе-команду перетворювати Україну на «відстійник для нелеґалів»

ПОЛІТИКА
03.09.2021, 10:48
Байден спонукає Зе-команду перетворювати Україну на «відстійник для нелеґалів»
Фото: bastion.tv

Київ – молодший партнер Вашинґтона, особливо щодо вирішення міґраційної кризи після виведення американських військ із Афґаністану.

Таку думку в етері "Politeka Online" висловив вітчизняний політичний експерт і правозахисник Михайло Чаплига, передає інформаційна аґенція "Останній Бастіон".

За його словами, Джозеф Байден та Ентоні Блінкен в обмін на фінансову допомогу і сталу підтримку України змусили Володимира Зеленського ухвалити рішення про прийняття біженців із Афґаністану.

«Афґанська тема зараз дуже болюча для адміністрації 46-го президента США. Нашу країну мають намір перетворити на такий собі відстійник для нелеґалів звідти. За моїми даними, вітчизняне МВС звернулося до Мін'юсту з вимогою не розпродавати старі державні в'язниці, щоби туди заселити мінімум 5000 афґанців. Натомість Державна міґраційна служба вже скаржиться на неконтрольованість ситуації з біженцями», – заявив Михайло Чаплига.

Він додає, що вказаний важливий факт українське суспільство мусить зафіксувати для розуміння того, ким насправді є Байден і Зеленський, які поза демонстрацією сталої дружби наших країн грають у складну ґеополітичну гру.

«Усі ці домовленості президентів США і України матимуть жахливі наслідки вже цієї осені. Їх дарма ніхто не прораховує. Адже влада прагнутиме удавати ніби нічого не сталося, чим імовірно зажене сама себе у глухий кут», – підсумовує Михайло Чаплига.

Між тим, як раніше вже інформував "Останній Бастіон", американська влада обіцяє і надалі відстоювати сталу підтримку євроатлантичних прагнень українського народу.

Читайте також:
Світ
Косово давно вже незалежна країна, яка на відміну від Абхазії, не керується ззовні, тому Сербія і нервує. А з нею нервуються у Кремлі.
02 серпня, 09:29
Війна
На тимчасово окупованих територіях України від Херсона до Луганська цими днями яскраво палає. Якісно опрацювали американські "хімери".
07 липня, 07:09
Політика
Війна – час згуртування та єднання задля виживання народу, особливо, коли саме існування українців поставлено на кін агресором із РФ.
06 липня, 09:23
Світ
Всі 30 років незалежності у Казахстані панувала і продовжує панувати антиімперська державна ідеологія, спрямована на втечу від РФ.
23 червня, 09:02
Світ
Принагідно згадаймо нетлінну народну мудрість: комусь війна, а кому мати рідна, – що вкотре доводить безальтернативність нашої борні.
08 червня, 21:45
Війна
Нова геополітична дійсність, що постала у світі після 24 лютого 2022 року, вимагає відповідальних áкторів, яких сьогодні потребує Україна.
05 червня, 17:01