Останній Бастіон привіз пісок для Полтавської спеціалізованої школи інтернат №1

ДОСЯГНЕННЯ
29.07.2014, 15:00
Останній Бастіон привіз пісок для Полтавської спеціалізованої школи інтернат №1

Останній Бастіон подовжує розвозити пісок. Сьогодні громадська спілка завітала до Полтавської спеціалізованої школи інтернат №1, що знаходиться за адресою вул. Монастирська 9а. Цього разу Бастіону допомагав Роман Матієнко з благодійної організації «Україна без сиріт».

«Пісок нам надала громадська спілка «Останній Бастіон», представники якої знайшли нас самі через соціальні мережі і запропонували допомогти піском для будинку сімейного типу для дітей сиріт (небайдужа полтавчанка мріє створити будинок сімейного типу для дітей сиріт із цукровим діабетом – ред.). Цього разу ми звернулись до них з проханням допомогти забезпечити піском школи інтернати. Сьогодні ми завезли пісок до Полтавської спеціалізованої школи інтернат №1, наступного разу плануємо завезти і в інші заклади», - зазначає Роман Матієнко.

Оскільки даний учбовий заклад перш за все спирається на спортивне і фізичне виховання молоді, то пісок вони використали для облаштування футбольного поля.

Журналіст Останнього Бастіону не оминув можливості поспілкуватися із заступником директора з адміністративної роботи Валентиною Володимирівною.

За її словами, у школі навчається приблизно 300 дітей і спортивному вихованню приділяється багато уваги, тому піску вони були дуже раді. Окрім цього, Валентина Володимірівна відмітила, що останнім часом є спад притоку учнів з сільських місцевостей у зв’язку з цим вона зробила невеличку заяву:

«Ми щиро запрошуємо дітей з сільської місцевості, учнів 1-11 класів, до нас на навчання. Школа в нас спортивного профілю, 5-ти разове харчування, проживання, цілодобовий педагогічний нагляд, працюють різні секції, фотогурток, спортивний гурток, маємо великий комп’ютерний клас, також школа оснащена вайфаєм», - повідомила Валентина Володимирівна.

Олександр Сергєєв

"Останній Бастіон"